Jak wybrać idealne drzwiczki kominkowe

Decydując się na montaż kominka w domu często stajemy przed trudnym wyborem odpowiedniego modelu. Kupując produkt z całym zestawem, odchodzi problem doboru wszystkich niezbędnych elementów. Jednak jeśli decydujemy się na nietypowe wymiary i wygląd, niezbędny będzie zakup kominka na wymiar.

O ile rozmiar paleniska to wybór prosty to wybór drzwi do kominka na wymiar już niekoniecznie. Aby znaleźć taki, który będzie trafiał w gusta każdego mieszkańca domu można prześledzić mnóstwo ofert i nadal tkwić w martwym punkcie. Wybierając jednak odpowiednie drzwiczki kominkowe należy kierować się nie tylko wyglądem, ale również odpowiednimi parametrami. Przede wszystkim muszą być idealnie dopasowane do wymiarów paleniska. To podstawowa zasada, aby spełniały swoją funkcję. Muszą być wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu.

Idealnie dobrane drzwiczki kominkowe zapewnią bezpieczeństwo użytkowania kominka. Dym i spaliny nie będą wydobywały się do pomieszczenia, a co za tym idzie komfort przebywania w pomieszczeniu się nie zmieni. Drzwiczki mogą być proste, półokrągłe, łukowe, a także z dodatkowymi szybami. Warto w tym wypadku kierować się jakością i doświadczeniem producenta. Drzwiczki-kominkowe.pl oferują szeroki wybór połączony z najwyższą jakością wykonania. Idealnie dopasowane do wymiarów kominka, z ogromnym wyborem drzwiczek. Wyroby objęte są 5- letnią gwarancją, co stanowi niewątpliwą zaletę. Firma dopasowuje się pod indywidualne zapotrzebowania klienta.

Wystarczy podać wymiary i gotowe. Niewątpliwy atut to staranne ręczne wykonanie oraz prosty system montażu. Producent proponuje wybór kolorystyki drzwi, gałek, klamek. Zdobienia i detale można wybrać z dostępnych wzorów. Kierunek otwarcia, automatyczne zamykanie, paski maskujące oraz rodzaj szkła… Wszystko to specjalnie po to, by produkt został maksymalnie spersonalizowany pod wymagania klienta.

Jeśli jednak interesują nas niestandardowe rozwiązania, można przedstawić swoje pomysły producentowi, który chętnie podejmie się wykonania indywidualnego zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here