Regulacja brwi u kosmetyczki

Odpowiednio wyregulowane brwi. Pięknie zarysowany ich kontur i dobrze dobrany kolor pomady to gwarancja, że twój codzienny oraz odświętny makijaż będzie perfekcyjny.
Regulacja brwi u kosmetyczki to zabieg bezbolesny, szybki, tani i niezwykle ceniony przez każdą kobietę, która choć raz miała okazję go doświadczyć.
Regulacja brwi sprawia, że twarz nabiera nowego wyglądu. Eleganckie, odpowiednio wymodelowane brwi nadają kobiecie charakteru, podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale współgrają z codziennym makijażem. Zarośnięte brwi zasłaniają oko i powiekę, co wyraźnie postarza i nadaje twarzy groźny wygląd.
Wybierając się do kosmetyczki możesz umówić się na różnego rodzaju regulację brwi. Możesz to zrobić manualnie za pomocą pęsety, możesz zapisać się na depilację woskiem oraz na tę bardziej zaawansowaną czyli depilację laserową.
depilacja woskiem- depilacja brwi woskiem jest trudniejsza niż depilacja nóg czy pach, ponieważ musisz precyzyjnie wiedzieć jakich włosków chcesz się pozbyć. Polega na usuwaniu włosków wraz z cebulkami spod i znad łuku brwiowego. Dzięki tej metodzie nowe włoski odrastają dopiero po ok. 4 tygodniach. Depilacja brwi woskiem jest skuteczniejsza od wyrwania brwi pęsetą, ponieważ za pomocą wosku możemy usunąć także niewidoczny gołym okiem gęsty meszek.
Włoski można usunąć za pomocą dwóch rodzajów wosku:
• zimnego w plastrach,
• ciepłego, który ma konsystencję gęstej cieczy
depilacja pęsetą- w salonie kosmetycznym regulowanie brwi tą metodą jest łatwiejsze niż w zaciszu domowym. Kosmetyczka przede wszystkim widzi twoje brwi z innej perspektywy, czyli z takiej, której na co dzień przyglądają się inne osoby. dzięki czemu regulacja może odbyć się szybko, ale i dokładniej niż przed lustrem we własnej łazience. Niestety wyszarpywane włoski szybko odrastają, ale też z czasem stają się słabsze, a u kobiet z jasnymi brwiami są prawie niewidoczne.
depilacja laserowa- laserowe usuwanie brwi jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. Dokonuje się go za pomocą specjalnego depilatora laserowego. Do depilacji brwi najlepsze są te urządzenia, które usuwają wyłącznie pojedyncze włoski. Bardzo ważny jest fakt, iż taka depilacja może być trwała. Należy więc bardzo uważać na specjalistę, który wykonuje zabieg, ponieważ może on nas oszpecić.

www.englishmyway.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here