Pisanie jest twoją pasją? Masz w domu szuflady pełne twoich wierszy, opowiadań, spisanych historii?prowadzisz bloga i masz setki czytających?
Lubisz pisać? Lubisz grę słów i zabawę słowem?
Być może jesteś po skończonych studiach dziennikarskich albo polonistycznych.
Jesteś twórczy, zdyscyplinowany, Pracowity?
Szukasz zajęcia, miejsca dla siebie, jakiejś maleńkiej rubryki na stronie internetowej albo czasopiśmie papierowym?

Stwórz swoje portfolio pisarskie, ogłoś się na tablicach ogłoszeń,podaj próbki swoich poczynań pisarskich. Otwórz się na świat. Zamachaj piórem i zacznij działać.
Zrobiłbyś to wszystko ale brakuje ci jednej rzeczy? Uważasz , że masz słaby warsztat pisarski, że wiesz co chcesz pisać, ale nie do końca wiesz jak. Nie umiesz zdecydować się na swoją formę pisarską, nie wiesz jaki jest twój największy atut?

Proponujemy ci warsztaty pisarskie,. Opanujesz tu techniczną stronę pisanego słowa.
Nauczysz się pisać i trafiać w gust swój i swojego odbiorcy.
Dobierzesz dla siebie swoją formę pisarską, może doskonale sprawdzisz się jako felietonista, albo reportażysta, może sztuka opowiadania słowem to twój konik? Zrozumiesz , że każda osoba pisząca powinna umieć określić styl swojego pisania. Zastanowisz się pod czujnym okiem specjalistów jaki styl obierzesz.
Zrozumiesz, że w pisaniu nie można wyłącznie liczyć na artyzm , musi być też nuta techniczna, coś bardziej przyziemnego niż sam magia słowa. My damy ci fundamenty dobrego warsztatu,ty stworzysz tekst.

www.challengegroup.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here