Zapalenie płuc może przytrafić się każdemu z nas i przyjść do nas w bardzo nieoczekiwanym momencie. Jeśli podejrzewacie u siebie lub bliskiej osoby zapalenie płuc to niezwłocznie powinniście udać się do lekarza. Im szybciej zaczniecie jego leczenie, tym lepiej dla Was i Waszego zdrowia. Zapalenie płuc głównie objawia się mocnym, bolącym kaszlem, wysoką temperaturą oraz osłabienie organizmu. Pojawić się również u Was może ból w klatce piersiowej, dreszcze i ból stawów i mięśni. Jeśli macie jego objawy to od razu udajcie się do lekarza lub do szpitala. Zapalenie płuc obecnie nie zawsze potrzebuje hospitalizacji.
Mammografia jest to badanie piersi, które w bardzo skuteczny sposób pozwala nam wykryć raka piersi. Ważne jest, aby kobiety w swoim życiu robiły ją regularnie tak, aby nowotwór był wykryty wcześnie. Dzięki temu jego leczenie będzie o wiele skuteczniejsze i będzie dla Was mniej groźny. Mammografia powinna być wykonywana przez specjalistyczne sprzęt. Robić ją powinny kobiety, szczególnie te, u których prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór piersi jest wyższe.
USG dopochwowe skierowane jest do wszystkich kobiet. Jest to badanie bardzo bezpieczne i nie powinniśmy się go obawiać. Pozwoli ono nam na wykrycie niektórych kobiecych chorób, takich jak nowotwór, zespół policystycznych jajników, czy różne inne nieprawidłowości w budowie. USG dopochwowe jest bardzo skuteczne, więc powinniśmy przeprowadzać je u siebie regularnie. Dzięki niemu będziemy bezpieczniejsze i zdrowsze.

www.derm-art.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHormon szczęścia
Następny artykułDemencja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here