Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowi gracze. Krótka historia i pozorny brak doświadczenia nie muszą jednak skazywać ich na zatracenie. Najlepszym przykładem prawdziwości tego stwierdzenia jest powstała w 2003r. marka Vostok Europe stworzona z połączenia kilku mniejszych przedsiębiorstw. Zegarki męskie Vostok Europe jawnie nawiązują do sowieckiej inżynierii co wyraża slogan firmy „Soviet Techno Design”. Nietrudno zatem domyślić się, że zegarki Vostok Europe to propozycja dla prawdziwych koneserów.

OD EPOKI BRĄZU DO KOSMICZNYCH PODBOJÓW

Seria Almaz to solidne zegarki z brązu nawiązujące do legendarnego sowieckiego projektu stacji kosmicznej Almaz. Jej wybornym przedstawicielem jest limitowany zegarek męski Vostok Europe Almaz 6S11-320O266. Już na pierwszy rzut oka jego design przewodzi na myśl surowe warunki nie tylko kosmosu, ale też kształtujących sowiecki charakter terenów wiecznej zmarzliny. Gruby skórzany pas przeszyty kontrastującą niebieską nicią nie pozostawia złudzeń co do swojej solidności. Zegarki Vostok Europe Almaz to nie tylko porządna skóra, ale oszałamiająca koperta wykonana z brązu. Zegarek Vostok łączy piękny kolor brązu z czarną tarczą i kontrastującymi, biało-złotymi wskaźnikami. Dodatkowo kunsztu dodają wstawki w kolorze obszycia paska takie jak wskazówka sekundowa czy symbol VE. 

UNIKALNA PATYNA

Zegarek z brązu z czasem pokrywa się naturalną patyną co sprawi, że nigdy nie spotkamy dwóch dokładnie takich samych egzemplarzy! Jeżeli poszukujesz zatem czegoś niepowtarzalnego to Vostok Europe Almaz jest chyba najlepszym zegarkiem na jaki możesz się natknąć. Wspaniały surowy męski design nie został pozostawiony sam sobie. Vostok Europe Almaz 6S11-320O266 zaopatrzono w stoper, datownik i wodoszczelność aż do 200m wspartą przez zakręcany dekielek i koronkę. Ponadto na wzór projektów kosmicznych zegarek zaopatrzono w technologiczną nowinkę. Trytowe podświetlenie GTLS to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala świecić stukrotnie mocniej niż zwykły Neobrite, a do tego nie wymaga wcześniejszego naświetlania.

Zegarek Vostok Europe Almaz z brązu jest dostępny od ręki w autoryzowanym sklepie: www.zegarek.net/zegarki/vostok_europe/almaz.html

MOCNI TOWARZYSZE

Seria Vostok Europe Almaz oferuje również inne modele z brązu: NH35A-320O516 i NH35A-320O507. Niemal bliźniacze modele łączy męski charakter i unikatowa koperta. Jak przystało na solidne zegarki, posiadają one praktyczne rozwiązania. Zaopatrzono je w automatyczny, niewymagający baterii ani nakręcania mechanizm. Zarówno Vostok Europe NH35A-320O516 jak i NH35A-320O507 posiadają gruby, brązowy, skórzany pas i piękną wykonaną z brązu kopertę. Modele różnią się jednak kolorem tarczy. Zegarek Vostok Europe NH35A-320O516 otrzymał piękną tarczę w stonowanej zieleni. Z kolei jego brat Vostok Europe NH35A-320O507 zachwyca stylową szarością wpadającą w odcienie niebieskiego. Także te modele z czasem pokryje patyna. Niezależnie od tego jaki wybierzesz – zawsze pozostanie jedyny w swoim rodzaju!

Jeżeli pragniesz rozejrzeć się w pełnej ofercie prawdziwie męskich zegarków, zapraszamy na stronę: www.zegarek.net/zegarki/meskie/index.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here