Dzięki dołączeniu do grona użytkowników PlayStation Plus to żaden problem. Gdy także chcesz grać na konsoli z innymi osobami on-line lub uzyskać dostęp do wielu gier w jeszcze niższych cenach, to propozycja przeznaczona właśnie dla ciebie!

PlayStation Plus ma wiele zalet – gdy lubisz grać na konsoli i chcesz robić to razem z innymi, wtedy abonament oferowany przez PS będzie mógł spełnić wszystkie twoje wymagania.

PlayStation Plus pozwala nam na skorzystanie z trybu on-line dla wielu graczy – możemy grać w gry ze znajomymi oraz nieznajomymi z całego świata. Co miesiąc otrzymujemy także dostęp do 2 nowych gier bez żadnych dodatkowych opłat – możemy w nie grać tak długo, jak długo będziemy członkami PlayStation Plus. Posiadacze abonamentu mogą także korzystać ze sklepu PlayStation w jeszcze niższych cenach.

Za jeden miesiąc PlayStation Plus zapłacimy 27 złotych. Gdy chcemy wykupić abonament na 90 dni, wtedy zapłacimy za niego 78 złotych. Z kolei za cały rok, czyli za 365 dni zapłacimy 195 złotych.

Gdzie wykupić PlayStation Plus?

Wykupienie PlayStation Plus możliwe jest na kilka sposobów. Możemy bez problemu zrobić to przez sieć PlayStation – potrzebujmy jednak karty, którą będziemy mogli zapłacić za nasze zamówienie. Druga opcja to zakupienie PlayStation Plus w zwykłych sklepach – możemy znaleźć je w sklepach z elektroniką, grami, a nawet w kioskach i sklepach ogólnospożywczych.

Jest jeszcze trzecia opcja, a mianowicie abonament PlayStation Plus wykupiony przez internet w serwisach pozwalających na płatność nie tylko kartą, ale też przelewem. Możemy wtedy nie tylko zakupić abonament szybko i wygodnie, ale też taniej. Wiele serwisów ma dla swoich klientów dodatkowe rabaty, więc możemy zapłacić wtedy mniej niż bezpośrednio w serwisie PlayStation.

Pamiętajmy jednak o tym, że abonament PlayStation Plus powinniśmy wykupić na sprawdzonej stronie – może się okazać, że nasze pieniądze, podobnie jak sprzedający, po prostu przepadną. Warto więc wpisać do wyszukiwarki nazwę serwisu i poszukać opinii na jego temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here