Wypad do parku rozrywki Energylandia jest świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu z dziećmi. Znajduje się tam ponad 50 atrakcji, więc zarówno podopieczni, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Dla najmłodszych fanów motoryzacji wspaniałym prezentem będzie jazda gokartem. Natomiast dla dzieci lubiących aktywnie spędzać czas świetną rozrywką będzie park trampolin.

Energylandia – park rozrywki dla dzieci i dorosłych

Energylandia to największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce, który mogą odwiedzać dzieci już od 3 roku życia. Miejsce jest podzielone na 4 strefy: dziecięcą (dla najmłodszych), familijną (dla całej rodziny), młodzieżową (najbardziej ekstremalne rozrywki) oraz water park (z różnymi typami basenów). W 2017 roku otwarto najwyższy rollercoaster wodny na świecie, który sięga 60 m, a uczestnicy mogą rozpędzić się do 110 km/h! Ta zawrotna prędkość z pewnością wyzwoli ogromne pokłady adrenaliny i sprawi, ze pobyt w tym miejscu pozostanie w pamięci uczestników na długo. Po wejściu na stronę prezentmarzen.com można zakupić specjalny voucher, dzięki któremu uzyska się pełny dostęp do rozrywek w energylandii.

Jazda gokartem – rozrywka dla fanów motoryzacji

Jazda gokartem to wspaniała przygoda dla wszystkich dzieci, które pasjonują się motoryzacją i marzą o karierze kierowcy wyścigowego. W ten sposób karierę zaczynali tacy rajdowcy Formuły 1 jak Robert Kubica lub Lewis Hamilton! Na specjalnie dostosowanym torze kartingowym uczestnicy doświadczają prawdziwych emocji oraz uczą się podstaw dynamicznej jazdy. Za bezpieczeństwo przejazdu odpowiada też profesjonalna obsługa. Uczestnicy przechodzą szkolenie odnośnie zasad bezpieczeństwa oraz obsługi gokartu. Atrakcja jest dostępna w wielu miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Olsztynie, Rzeszowie, Kielcach, Krakowie lub Poznaniu. Nauka jazdy na gokarcie jest idealnym prezentem dla młodych fanów motoryzacji oraz dla wszystkich dzieci, które lubią mocne wrażenia.

Park trampolin – aktywne spędzanie czasu

Na trampolinie spala się wiele kalorii (nawet do 1000 kcal), poprawia się kondycję organizmu, usprawnia się pracę mózgu oraz zmniejsza się poziom stresu. Dodatkowo jest to świetna zabawa, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W parku uczestnicy mają do dyspozycji baseny z gąbkami, trampoliny sportowe oraz strefy dla najmłodszych. Jest to idealny prezent na urodziny dla podopiecznych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Warto również zabrać wszystkich znajomych do tego miejsca, aby wspólnie cieszyć się z uroku parku trampolin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here