Zadbana sylwetka, pięknie wykształcone mięśnie, brak odłożonej tkanki tłuszczowej to zasługa przede wszystkim odpowiedniej diety. Sami trenerzy fitness podkreślają, że to dieta w aż siedemdziesięciu procentach decyduje o sukcesie. Pozostałe 30 procent to aktywność fizyczna. Jaka więc jest zdrowa i skuteczna dieta?
Przykładem takiej diety jest dieta jesienna. Opiera się ona między innymi na produktach mlecznych, w tym na twarogu. Obok owoców, warzyw i chudego mięsa oraz ryb, to on odgrywa kluczową rolę.
Dlaczego warto jeść twaróg? Po pierwsze dlatego, że regeneruje on mięśnie i je buduje. A silne mięśnie o wiele sprawniej spalają tłuszcz. Poza tym twaróg jest też produktem pobudzającym redukcję tłuszczu zapasowego. Wszystkie oponki czy cellulit dzięki niemu łatwiej są usuwane. No a poza tym twaróg jest smaczny i można podawać go w towarzystwie wielu innych cudownych składników.
A co należy pić podczas takiej diety? Idealnie sprawdza się tutaj zwykła woda, ale nie tylko. Istnieją napary, które wspomagają proces redukcji, doskonale orzeźwiają ciało, pomagając jednocześnie się odstresować. Jako przykład podać możemy tutaj Yerbę. Yerba Mate w odchudzaniu potrafi wykonać naprawdę świetną pracę. Zawarte w niej składniki pomagają usuwać z organizmu zalegające złogi toksyn. A dopóki nie pozbędziemy się ich z organizmu, trudno będzie uzyskać jakikolwiek efekt. Poza tym herbata ta doskonale nawadnia. Dzięki temu redukcja masy i rzeźbienie mięśni stają się o wiele łatwiejsze i tym samym skuteczniejsze.

www.panprezent.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here