Przyjemność kupowania nowych opon

0
1227

Kupowanie nowych opon często bywa procesem uciążliwym i mało przyjemnym, ze względu na to, że branża oponiarska nie do końca dostosowała się jeszcze do świata, w którym obecnie żyjemy – cechującego się znacznie lepszą jakością oferowanych usług, wychodzeniu klientowi naprzeciw i oferowaniu usług nie tylko wartościowych i atrakcyjnych cenowo, ale również prostych i łatwych w realizacji. Istnieją jednak miejsca, które pozwalają na wyposażenie się w nowe opony z przyjemnością.

Noweopony.pl – zamawiaj bez trosk i zmartwień

Sklep https://noweopony.pl/, zgodnie ze swoją nazwą – zajmuje się sprzedażą nowych opon. Różni się on jednak od większości tego typu dystrybutorów, a tym, co go wyróżnia, jest prostota oraz proces zakupy skoncentrowany na doświadczeniu klienta. Nowe opony zakupisz tam w sposób szybki i przyjemny, a przesyłka będzie u ciebie często już następnego dnia. Strona sklepu jest niezwykle prosta i przystępna, dzięki bez trudu znajdziesz i zamówisz interesujące cię nowe opony.

Oferta sklepu jest szeroka i zaspokoi potrzeby zdecydowanej większości konsumentów – niezależnie od pory roku, znajdziesz tam opony zarówno letnie, zimowe, jak i całoroczne. Oprócz nowych opon do samochodów osobowych, znajdują się tam również opony do pojazdów dostawczych oraz SUV/4×4. Ponadto niezwykle szeroki wybór producentów, w którym znajdują się bardzo znane marki opon, jak Dębica czy Firestone, jak również mniejsi, ale nie ustępujący jakością tym większym producenci.

Wysoka jakość obsługi oraz dostawy

Nowe opony zakupione przez 13:00 wysyłane są jeszcze tego samego dnia. W dniu wysyłki otrzymasz link do śledzenia swojego zamówienia, a w dniu dostawy wiadomość sms z informacją o doręczeniu zamówienia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, więc nie musisz martwić się o przykre niespodzianki. Kurierzy, z których usług korzysta sklep wysyłając nowe opony, to tak renomowane i cechujące się najwyższą jakością usług firmy, jak DPD czy FedEx.

Kolejną dobra informacja jest to, że zamawiając nowe opony ze sklepu nowe opony.pl – płacisz jedynie za zamówiony produkt, natomiast koszty przesyłki pokrywane są przez sklep. Płatności dokonasz w wygodny sposób za pomocą platformy przelewy24.pl. Istnieje również możliwość płatności poprzez przelew tradycyjny oraz płatność przy odbiorze.

Jeśli zmienisz zdanie już po zakupie – opony, które nie były używane i są w stanie nienaruszonym, na zwrot masz 60 dni od zakupu. Gdy kolejny raz zdecydujesz się na zakup nowych opon – wybierz sklep, który oferuje ci prostotę oraz najwyższą jakość obsługi klienta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here