Wybierz udany prezent na Dzień babci, czyli modny i praktyczny portfel

0
1003

Dzień Babci zbliża się coraz większymi krokami, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent dla tak wyjątkowej osoby? Uwielbiasz ją, ale nie za bardzo wiesz, co lubi? Może myślisz nad kupnem książki, ale nie do końca wiesz jaki gatunek literacki lubi? Otóż jest rozwiązanie dla twojego niezdecydowania, możesz kupić portfel na Dzień Babci.

Modny i praktyczny portfel na Dzień Babci

Na rynku jest dużo ofert na portfele na prezent z okazji Dnia Babci, ale jakość materiału, z którego został wykonany portfel, daje wiele do myślenia, ponieważ po pewnym czasie będzie do wyrzucenia.

Zakup portfela na Dzień Babci w sklepie https://www.skorzany.com/prezent-na-dzien-babci będzie idealnym wyborem, ponieważ jest to polska marka oferująca wysoką jakość produktów, między innymi: do produkcji portfelów wykorzystano naturalną skórę, wykonany jest ręcznie, więc jest pewność, że po pewnym czasie użytkowania portfel się nie rozpadnie.

Dodatkowo zaprojektowany w taki sposób, aby Babcia nie miała problemu z jego korzystania, na przykład posiada dużo przegródek dla papierowych pieniędzy, na monety przegródka jest wykonana z dużego zamka, więc nie zatnie się przy otwieraniu.

Kolejnym atutem jest to, że posiada dużo przegródek na karty bankomatowe, które również bez problemu można wyciągnąć bez obaw, że zahaczy o nie wykończony w środku materiał.

Przegródki i schowki w portfelu zaprojektowane są tak, że bez problemu można schować karty lojalnościowe, prawo jazdy, dowód osobisty, dowód rejestracyjny, ubezpieczenia OC\AC, nawet i paragony. Wewnątrz portfel posiada przegródkę na zdjęcie, jak i również schowek zamykany na zamek, tam można umieścić bardzo ważne dokumenty.

Na zewnątrz znajduje się również przegroda, w której można przechowywać pieniądze, dzięki niemu schować można często używane dokumenty, które będą cały czas pod ręką. Ponadto portfel jest zabezpieczony blokadą antykradzieżową, czyli dzięki niej, podczas wysyłania fal radiowych przez terminal, karty nie zostaną sczytane.

portfel na Dzień Babci

Portfel wykonany jest z dwóch kolorów, zewnętrzna część ze skóry naturalnej lakierowanej w jasnym modnym kolorze, natomiast wnętrze z ciemniejszego koloru, również wykonany ze skóry naturalnej, ale z matowej. Taka kombinacja kolorów wydobywa kontrast między nimi. Lakier pokrywający część zewnętrzną portfela zabezpiecza go przed zadrapaniami, jak i innymi uszkodzeniami podczas użytkowania, tłustymi plamami, wilgocią. Dzięki lakierowi portfel posłuży na bardzo długo, dodatkowo czyścić zewnętrzną część można wilgotną szmatką.

Portfel w środku posiada logo i symbol marki, dzięki temu jest pewność o autentyczności produktu. Na koniec portfel zapakowany jest w pudełeczku z logo marki, co umożliwia zaoszczędzenie czasu na szukaniu pakownej torebeczki. W środku pudełeczka znajdują się dokumenty takie jak: certyfikat autentyczności, karta gwarancyjna ze sposobem konserwacji, instrukcja obsługi blokady antykradzieżowej.

Taki o to zapakowany prezent jest gotowy do wręczenia w dniu święta Babci. Babcia natomiast dostając tak wyjątkowy prezent, poczuje się wyjątkowa i oszaleje z zachwytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here