Nie ma dla pracownika lepszego wyrażenia podziękowania, niż premia za dobrze wykonywaną pracę. Przez szefów firmy każdej gałęzi przemysłu, usług, czy też służb publicznych, może być takowa wyrażona na kilka sposobów. I tak: standardowe premie pieniężne, prezenty firmowe w formie przedmiotów użytkowych albo dekoracyjnych, dofinansowanie wczasów lub sfinansowanie wczasów pod gruszą, w tym także dla członków rodziny pracownika, czy wreszcie karty klubowe.
Jest to, i wygodny element premiowania zaangażowania zawodowego, jak i przydatny dla zatrudnionego, szczególnie w okresie przedświątecznym; w czasie, gdy każda, nawet najmniejsza rodzina, a nawet singiel, są narażeni na dodatkowe wydatki.
Taka dodatkowa subwencja może być jednak traktowana nie tylko jako premia, ale stanowić także swoistą kartę przetargową. Zastosowanie przez zarząd firmy czy biura, takowego ekwiwalentu jako standardowego, przynosi obu stronom korzyści już na starcie. Dodatkowe wynagrodzenie oferowane kandydatowi na dane stanowisko, może okazać się dodatkowym impulsem do zachęcenia go do podjęcia zobowiązania i dotyczyć będzie chwili podejmowania przez niego pracy, a także pozwoli zniechęcić go do jej opuszczenia czy zamiany.
Pracę warto cenić, a przy tym pracownika wykonującego powierzone mu zadania. Nagradzanie i dowartościowywanie, premiowanie wydajności, punktualności i lojalności. Pracodawca patrzący w przyszłość, a nie wyłącznie na dzień dzisiejszy, zawsze będzie dla konkurencji niestosującej się do tych zasad, wzorem niedoścignionym i do naśladowania. W każdej dziedzinie wyprzedzający ją o kilka kroków, posiadającym kadry, których inni będą mogli mu jedynie pozazdrościć.
Ponieważ karty klubowe producent wykonuje na zamówienie, w każdej ilości i jakości i w dogodnym dla klienta terminie, żadna firma nie powinna mieć problemu z zaopatrzeniem się w taki produkt, a warto.

http://www.fineso.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here