Bezpieczeństwo własnego mieszkania dla wszystkich powinno być czynnikiem najważniejszym. Dlatego inwestycja w odpowiednie drzwi powinna być starannie przemyślana. Funkcje antywłamaniowe występują obecnie w wielu wariantach. Jaki będzie najwłaściwszy dla naszego domu czy mieszkania?

Wybór drzwi pomoże nam obronić nasze dobra przed kradzieżą. Drzwi same w sobie nie wystarczą, konieczne jest wyposażenie ich we właściwe zamki, które zabezpieczą nas skutecznie przed włamaniem.

Największą skuteczność zapewniają rozwiązania najbardziej innowacyjne. Zamki szyfrowe, biometryczne czy takie otwierane przy pomocy karty magnetycznej nie są już montowane wyłącznie w na przykład przestrzeniach biurowych, ale także w zwykłych domach.

Zaletą zamków szyfrowych jest możliwość zmiany szyfru w dowolnym momencie przez osobę upoważnioną. System ten może zostać wzbogacony o dodatkowe zabezpieczenia. Rewelacją na rynku staje się powoli system typu Master Key, dzięki któremu jednym kluczem otworzyć możemy wiele pomieszczeń. Dodatkową zaletą jest możliwość wyposażenia zamka w alarm, a także możliwość przejrzenia poprzednio wykonywanych operacji. System ten jest szczególnie polecany w przypadku montowania zamków w drzwiach wewnętrznych. W wypadku zabezpieczana garaży czy schowków najlepsza będzie kłódka zamykana na szyfr. Ilość możliwych kombinacji z pewnością uniemożliwi, a przynajmniej znacznie utrudni dostanie się przez osoby niepowołane od naszego dobytku.

http://www.sklepwinternecie.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here