Mutsy Nexo – spacerówka na każdą okazję

0
744

Coraz cieplejsza pogoda zachęca do spacerów z brzdącem. Wspólne odkrywanie zewnętrznego świata z pewnością ułatwi nam wygodna spacerówki marki Mutsy Nexo. Przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący funkcji i wykorzystania wózków, aby z powodzeniem spełniały wszystkie oczekiwania.

Stylowa spacerówka

W modzie nic nie trwa wiecznie. Wczorajszy trend dziś często budzi niesmak, bądź w najlepszym wypadku zażenowanie. Prawda to odnosi się nie tylko do świata ubrań, lecz także wózków. W obliczu szybko zmieniającej się mody warto postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak wózki https://babyhit.pl/ser-pol-11-Mutsy-Nexo.html, których design płynnie łączy w sobie klasykę i awangardę. Pokryte eko-skórą pałąk i rączki w kolorze koniakowego brązu, matowy, aluminiowy stelaż oraz oryginalna konstrukcja, będą trendy, niezależnie od sezonu. Jeśli nie odpowiada nam standardowy zestaw barw, tapicerki Mutsy Nexo dostępne są w pięciu dodatkowych kolorach.

Wygoda przede wszystkim

Spacerówka powinna  nie tylko ładnie wyglądać, lecz także być komfortowa  w użyciu. Spacer z dzieckiem powinien być w końcu przyjemnością, a nie okazją do tarmoszenia się z opornym sprzętem. Mutsy Nexo zatroszczył się o ten  kluczowy aspekt. Duże gumowe amortyzowane koła sprawdzą się niezależnie od panującej akurat za oknem aury. Pokrywająca je ekoguma zapewnia optymalną przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych. Rączkę spacerówki możemy regulować na dowolną wysokość, dostosowując ją do wzrostu rodzica.  Z kolei siedzisko z barierką zabezpieczająca, uchroni ruchliwego szkraba przed wypadnięciem ze spacerówki.

Budka spacerówki pokryta jej dwukrotną warstwą materiału, chroniącego naszą pociechę przed deszczem, wiatrem oraz intensywnym słońcem. W zależności od potrzeb możemy ją całkowicie zdemontować, bądź rozszerzyć. Konstrukcja stelaża spacerówki umożliwia montaż fotelików samochodowych grupy 0+. Dzięki temu wózek o maksymalnej ładowności 19 kg może służyć naszej pociesze aż do lat wieku przedszkolnego. Spacerówki Mutsy Nexo są kompatybilne z wszystkimi najpopularniejszymi markami fotelików samochodowych, wliczając w to Cybex, Kiddy, Maxi-Cosi i BeSafe. W trosce o komfort użytkowania zostały one wyposażone w duży kosz, mogący przechowywać ulubione rzeczy (zabawki, książki) dziecka, bądź zakupy.

Łatwe przenoszenie

Niekiedy – np. podczas jazdy publicznymi środkami transportu –  zachodzi potrzeba złożenia wózka, by tak zajmował mniej miejsca. Producent zatroszczył się także o to. Spacerówki Mutsy Nexo posiadają kompaktowy stelaż składany jednym ruchem, bez konieczności wcześniejszego demontażu siedziska spacerowego. Podobnie koła spacerówki zdejmiemy jednym kliknięciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here