Filtracja i oszczędzanie

0
1211

Efektywność procesów filtrowania dotyczy nie tylko podwyższenia parametrów czystości wody, jej miękkości oraz wzbogacenia o prozdrowotne pierwiastki. Właściwie dobrane filtry do użytku domowego mogą znacząco zwiększyć żywotność sprzętu AGD oraz instalacji, które mają styczność z wodą. Lepszej jakości woda oznacza mniejsze wydatki, np. za prąd, ale również na środki czystości. 

Nie tylko do dzbanków – filtry do różnych urządzeń

Najpopularniejszymi filtrami, które znajdują zastosowanie w domu, są filtry do dzbanków. W ofercie handlowej specjalistycznych sklepów znajdziemy jednak więcej typów tych urządzeń – są to m.in. filtry do ekspresów, lodówek, pralek oraz do instalacji wodnych. Dzięki szerokiej ofercie filtrów możemy w coraz szerszym zakresie korzystać z wody najwyższej jakości, nie tylko do celów spożywczych.

Odpowiednio przefiltrowana woda zapewnia o wiele lepszą wydajność sprzętu AGD, który nie jest obciążany osadami pochodzącymi z twardej wody. Zbyt duża ilość wapnia czy magnezu w wodzie może doprowadzać do powstania tzw. kamienia, co w rezultacie wpływa negatywnie na efektywność pracy urządzeń i tym samym na szybsze zużywanie i większy pobór energii niezbędnej do ich pracy.

Dobrej klasy filtry to zakup, którego (niewysokie zresztą koszty) na pewno szybko się zwrócą.

Filter Logic – sprawdzone rozwiązania i nowoczesność

Rynek filtrów rośnie w siłę. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest zapewnienie sobie i swoim bliskim dostępu do najwyższej jakości wody. Taką możemy uzyskać bez ponoszenia większych kosztów czy konieczności realizacji jakichkolwiek pracochłonnych inwestycji związanych np. z wymianą instalacji.

Aby podwyższyć walory zdrowotne i smakowe wody w naszych domach, a także biorąc pod uwagę względy ekonomiczne, wystarczy zakup odpowiednich filtrów. Największą popularnością cieszą się filtry (wkłady) dzbankowe, ale warto również skorzystać z możliwości filtrów przeznaczonych do lodówek i pralek. 

Jednymi z najczęściej wybieranych w wielu krajach, w tym w Polsce filtrów są filtry FilterLogic. To marka, która nie bez powodu jest uważana za jedną z czołowych na rynku. Za jakością oferowanych przez nią filtrów i akcesoriów przemawia wieloletnie doświadczenie (już w 1987 r. FilterLogic rozpoczął produkcję systemów filtracji wody na Wyspach Brytyjskich).

Bazując na doświadczeniu, połączonym z innowacyjnym podejściem do najnowszych rozwiązań w dziedzinie filtracji, FilterLogic może oferować jedne z najlepszych na rynku rozwiązań. Katalog produktów związanych z filtracją jest sukcesywnie rozwijany, dzięki czemu oferta FilterLogic jest różnorodna i kompleksowa. 

Co to oznacza dla klienta? Przede wszystkim łatwość w doborze filtrów w różnych kategoriach, a także akcesoriów i preparatów niezbędnych do prawidłowego działania filtrów i łatwe dostosowanie ich do posiadanych urządzeń i sprzętu AGD. 

W ofercie sklepów internetowych – m.in. Aquamelior – znajdziemy zatem: wkłady węglowe i dealkalizacyjne do usuwania metali ciężkich z wody, specjalne szklanki termiczne, smary silikonowe do ekspresów czy testery twardości wody, odkamieniacze i pochłaniacze zapachów do lodówek, specjalne maty, ściereczki, szczotki do czyszczenia filtrów i wiele innych akcesoriów, dzięki którym filtry zachowają najwyższą efektywność na dłużej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here