dekoracja prezentu

 

W ciągu roku pojawia się dużo okazji do wręczania upominków. Do takich uroczystości zalicza się: Święta Bożego Narodzenia, urodziny, imieniny czy też uroczystości takie jak chrzciny czy wesele. Na wszystkich tych okazjach najlepiej pojawić się z prezentem. Aby nie wyglądał jak kupiony na ostatnią chwilę i wrzucony w ozdobną torbę prezentową warto ładnie go udekorować. Jak się za to zabrać? 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/jak-zapakowac-prezent/

Pokaż, że potrafisz!

Nie musisz wydawać masy pieniędzy na specjalny papier dekoracyjny czy ozdoby do pakowania. Wykaż się kreatywnością. Pięknie zapakowany nawet drobny upominek zyska na swojej wartości. Kiedy bliscy zobaczą pod choinką tak zapakowane prezenty poczują, że włożyłeś w prezenty dla nich całe swoje serce.

Jak zapakować prezent – wiedza podstawowa

Na początku, ważne jest to aby zgromadzić wszystkie prezenty. Kiedy będziemy mieli już wszystko przygotowane, możemy przystąpić do pakowania. Dlaczego jest to ważne, aby przygotować to odpowiednio wcześniej? Jest to niezwykle ważne, ponieważ pakowanie prezentów na ostatnią chwilę nie jest rozsądnym pomysłem. Kupując papier w Wigilię, nie wybierzemy tego papieru, o którym marzyliśmy, ponieważ będzie już za późno i może go zabraknąć. 

Prezent o nieregularnych kształtach, czyli wyzwanie dla pakującego

Wielu ludzi powstrzymuje się z kupnem świetnego prezentu ze względu na jego problematyczny kształt. W obawie o tym, że nie sprostają zapakowaniu go. Nie należy się tego jednak obawiać. Prezenty o nieregularnych kształtach również mogą być pięknie zapakowane. Wystarczy do tego użyć foliowego papieru i kawałka wstążki. Tak zapakowany prezent z pewnością będzie przyciągał uwagę, ale i pięknie się prezentował. 

Jak zapakować prezent o małych rozmiarach?

Kiedy nie chcemy, aby mały prezent wyglądał skromnie są na to dwa sposoby. Pierwszy to włożenie drobnego prezentu do małego pudełeczka, a następnie włożenie do większego i wypełnienie pustej przestrzeni płatkami róż czy ozdobnymi piórami. Drugim sposobem jest zapanowanie prezentu w śmieszny sposób. Aby to zrobić zapakujmy prezent najpierw w małe pudełeczko, następnie włóżmy je do większego i tak kilka razy. Przy otwieraniu osoba otwierająca prezent  będzie miała dużo zabawy. 

Najważniejszy prezent

Najważniejsze w święta jest to, aby osoba, która obdarowujemy była szczęśliwa, a na jej twarzy pojawił się uśmiech. Dla nas będzie to z pewnością wspaniałe uczucie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here