Cartridge HP

W domu drukarka jest niezwykle przydatnym urządzeniem. Dzięki niej można szybko wydrukować listę zakupów, ważne dokumenty, notatki z zajęć czy chociażby kolorowanki dla dzieci. Niestety, taki sprzęt bywa drogi w utrzymaniu. Wydatki na druk można jednak z powodzeniem ograniczyć! Wyjaśniamy w jaki sposób można mniej wydawać na cartridge HP!

Osoby pracujące w domu, uczniowie czy studenci korzystają z drukarki na okrągło. Nie każdy ma pod domem punkt ksero. Własne urządzenie jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem. Niestety, wkłady są drogie, a do kosztów utrzymania trzeba doliczyć jeszcze papier, prąd czy ewentualne naprawy. Drukarka nie musi jednak być obciążeniem! Dowiedz się, jak mniej płacić za cartridge HP!

Ile kosztują cartridge HP?

HP jest jedną z największych firm wytwarzających sprzęt poligraficzny. Produkuje wiele modeli drukarek o różnym przeznaczeniu, do których pasują rozmaite wkłady. Z tego względu trudno jednoznacznie ocenić, ile kosztują cartridge HP. Można jednak na podstawie najczęściej kupowanych tuszów wskazać, że przeciętnie za czarny wkład o wydajności ok. 200 stron trzeba zapłacić ok. 50-70 zł. Cena kolorowego tuszu (połączenie CMY, czyli Cyjan, Magenta i Yellow) wypada podobnie.

Jeśli średnio drukuje się tylko dwie strony dziennie, w ciągu roku jest się trzykrotnie zmuszonym do zakupu nowych cartridgów HP. Studenci czy uczniowie wyrabiają o wiele wyższe normy – drukują notatki, zadania domowe, prezentacje itp. Do domowego budżetu trzeba więc dodać przynajmniej 210-420 zł. Dla jednych to dużo, a dla innych niezbyt obciążające kwoty, ale warto mieć świadomość, że nie trzeba tyle płacić. Dla porównania, w punkcie ksero wydruk jednej strony kosztuje zwykle ok. 10 gr. Według naszych szacunków w domu kwota ta wynosi aż 35 gr. By drukowanie na własnym sprzęcie było opłacalne, najlepiej byłoby zmniejszyć wydatki trzykrotnie lub chociaż o połowę. Zachowane pieniądze można przeznaczyć na papier, książki, bilety do kina itp.

Ile można zaoszczędzić na kupnie cartridgów HP?

Kupując cartridge HP na promocjach można zapłacić od kilku do kilkunastu złotych mniej na sztuce, co nie jest zbyt satysfakcjonujące. Najlepszym rozwiązaniem są tzw. wkłady zamienne. Są wytwarzane dokładnie tak samo i gwarantują równie dobre efekty w druku. Przy tym kosztują nawet kilkukrotnie mniej, ponieważ nie są sygnowane przez logo znanej marki. Zwykle mają też większą pojemność, dlatego wystarczają na znacznie dłużej. Dzięki temu można rzadziej wymieniać wkłady, co samo w sobie jest dość kłopotliwe dla wielu osób. W ten sposób wytwarza się też mniej trudnych w utylizacji śmieci. Używanie zamienników daje więc wiele różnych korzyści!

Decydując się na zakup dwukrotnie tańszych cartridgów HP można zachować w portfelu od 110 do 220 zł i to przy naprawdę niedużej eksploatacji! Pieniądze te da się przeznaczyć na wiele innych rzeczy. Tak prozaiczne urządzenie jak drukarka nie powinno pochłaniać zbyt dużej części domowego budżetu. Skoro nie trzeba tyle płacić, po co tracić pieniądze!

Skąd zamówić cartridge HP?

Jak w większości przypadków, najtańsze są zakupy przez Internet. W Sieci działa kilka sprawdzonych serwisów z asortymentem tego typu, jak np. www.tonerpartner.pl. W ofercie można znaleźć oryginalne cartridge HP w hurtowych cenach, a także wysokiej jakości zamienniki do wszystkich popularnych modeli drukarek. Wygodna wyszukiwarka oraz wykwalifikowani konsultanci pomagają odszukać odpowiedni wkład, nawet jeśli nie do końca pamięta się numer modelu drukarki czy kod kompatybilnych tuszów. Szybka, darmowa dostawa dodatkowo sprawia, że to niezwykle wygodny i opłacalny sposób na zakup cartridgów HP. Wystarczy kilka kliknięć, by potrzebne wkłady znalazły się w Twoim domu nawet następnego dnia!

Nie musisz się ograniczać! Drukuj przepisy, ciekawe artykuły, kolorowanki dla dzieci, notatki z zajęć i wszystko, co tylko zechcesz. Kup korzystne cenowo cartridge HP, by w pełni cieszyć się wygodą, jaką daje własna drukarka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here