Tatuaż jako ukazanie swojego wewnętrznego „JA”

0
Tatuaż

Tatuaże są w większym stopniu pospolite niż kiedyś. Kiedyś wykonywane były głównie przez gwiazdy rocka a nie, jak teraz dla każdego człowieka. W dzisiejszych czasach ludzie poprzez tatuaże mogą zobaczyć artyzm, a niektórzy też pokazują swoje wartości, hobby czy pasje. Dlatego warto poświęcić temu tematowi czas.

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie. Jak tatuaż może pokazać człowieka, jakim naprawdę jest?

To, jak widzą ludzie, inne osoby z tatuażami zmienia się. Takie rzeczy są odbierane coraz mniej negatywnie przez społeczeństwo. Można zobaczyć, że taki artyzm może zostać wykonany w odpowiednio i do tego ładnie. W nieco odległym czasie był on brany za coś, co należało do tylko pewnej części społeczeństwa i nie powinien być stosowany u wszystkich. Ostatnio, jednak wzrosła liczba osób, które zgłaszają się do salonów tatuaży, których również jest znacznie więcej, niż kiedyś w celu zrobienia sobie tatuażu, który będzie ich nieco identyfikował.

W dzisiejszych czasach takie ozdoby nie są tylko przeznaczone dla mężczyzn, kobiety również lubią mieć stworzone na swoim ciele, jakieś dzieło. Takie artystyczne rysunki wykonane na skórze mogą zostać odebrane jako coś, co dodaje więcej pewności siebie, może podnosić poczucie własnej wartości.

Dobry rysunek na skórze? Jakie miejsce do tego wybrać?

Obecnie jest duże zainteresowanie tatuażami w Polsce, dlatego też w wielu miastach możemy znaleźć salony, które takie rysunki na skórze wykonują. Jeśli, jednak chcemy mieć bardzo duży wybór, aby porównać ceny takiej usługi powinniśmy wybrać Warszawę. W stolicy mieszka większość uzdolnionych artystów, którzy właśnie tam wykonują swoją pracę. Musimy, jednak pamiętać, że jeśli o tatuaż chodzi to jest, to sprawa bardzo prywatna. Najlepszym pomysłem będzie, jeśli zdecydujemy się omówić nasz pomysł tylko z osobą wykonującą tatuaż, ale musi być to osoba zaufana. Według Dominika, który pracuje w jednym z warszawskich studio tatuażu Juniorink „Odpowiedni salon tatuażu, to nie jest tylko miejsce, gdzie możemy wykonać arcydzieło na swoim ciele, ale także miejsce, gdzie poznajemy nowych ludzi i możemy nawiązać przyjaźnie, które będą trwać całe życie.’’

Taka ozdoba na ciele powinna być czymś unikatowym, dzięki czemu będziemy mogli pokazać światu swoje prawdziwe JA. Jeśli chodzi o wzór, to powinniśmy go wybrać z osobą, która zna się na wykonywaniu takich ozdób. A studio tatuażu to świetne miejsce na wykonanie rysunku na skórze i wymianę zdań z innymi osobami, które również są zainteresowane tatuażami. Obecnie tatuaże już nie dziwią nikogo, a jeśli są wykonane prawidłowo i estetycznie to osoba posiadająca je może być pozytywnie odbierana przez społeczeństwo.

Artykuł powstał przy współpracy ze studio tatuażu warszawa Juniorink – https://juniorink.pl/

Solidne meble dla dzieci

0
Solidne meble dla dzieci

Marzeniem każdego z rodziców jest to, aby jego dziecko było szczęśliwe. Oczywiście istnieje wiele dróg do osiągnięcia tego szczęścia, jednak zadaniem rodzica jest dbanie o jego najważniejsze potrzeby, które później zaowocują pięknym rozwojem ku dorosłości. Jedną z takich potrzeb jest zapewnienie dziecku swojego pokoju, w którym będzie mogło liczyć na pewną autonomię.

Urządzanie pokoju solidnymi meblami

Chociaż czasami sytuacja pokazuje, że pokój należy dzielić z rodzeństwem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie miejsce było urządzone naprawdę wygodnie przy użyciu trwałych i solidnych mebli. Dlaczego jest to takie ważne? Wysokiej jakości meble posłużą naszym dzieciom przez kilka kolejnych lat. Nie będziemy musieli się obawiać, że po jednym lub dwóch sezonach użytkowania meble szybko ulegną zniszczeniu. Dlatego warto zastanowić się, po czym poznamy solidne meble do pokoju dziecka, w które warto zainwestować?

Cechy, po których poznamy solidne meble dziecięce:

  • Materiał wykonania – wyszukując trwałych mebli do dziecięcego pokoju, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Do wyboru mamy zestawy meblowe wyprodukowane z litego drewna lub płyty meblowej melaminowanej bądź laminowanej. Te pierwsze oczywiście wyróżniają się niesamowitą trwałością, jednak ich wadą jest masywność, a także bardzo duży ciężar. Natomiast wybierając meble wyprodukowane z płyty meblowej zyskujemy gwarancję odporności na wilgoć, a także doskonałej ochrony przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Pamiętajmy o tym, aby zwrócić uwagę również na sposób łączenia konkretnych elementów. Jednak dzieci często korzystają z mebli nie tak jak powinny, na przykład skacząc po łóżkach. Dlatego musimy mieć pewność, że wszystkie elementy są zamontowane trwale i bezpiecznie.
  • Atesty bezpieczeństwa – kupując meble dla naszych dzieci, chcemy mieć całkowitą gwarancję tego, że są one dla nich bezpieczne. W takim razie poszukujemy, czy producenci zestawów meblowych posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Zwróćmy również uwagę, czy do produkcji mebli wykorzystywane są ekologiczne materiały, co jest niezwykle istotne szczególnie względem dzieci mających problemy z alergiami.
  • Trwały nadruk wzorów – wybór mebli nie ogranicza się tylko i wyłącznie do ich funkcjonalności. W końcu to dzieci mają korzystać z biurka, szafy lub szafek na książki. Dlatego właśnie w naszym sklepie meblezbajki.pl gwarantujemy trwałe nadruki ulubionych postaci, które wykonane są przy użyciu ekologicznych farb wodnych.

Kompletowanie mebli do pokoju dziecięcego

Ostatnim krokiem przy urządzaniu pokoju dziecięcego, jest ostateczne skompletowanie do pokoju dziecka. Jest to czas, kiedy warto zastanowić się nad potrzebami naszej pociechy, wydzielenia poszczególnych stref, jak i również wymierzenia pokoju. Świetnym pomysłem będzie naszkicowanie planu pokoju dziecka, na który naniesiemy wymiary mebli. Łatwiej będzie wykonać kilka przemeblowań na kartce niż później w rzeczywistości, gdy wykonamy montaż całego zestawu.

Naprawa AGD na terenie Kartuz

0
Naprawa AGD na terenie Kartuz

Twój dzień rozpoczął się źle. Zaspałeś, spóźniłeś się do pracy i nie wykonałeś ważnego zadania. Będziesz musiał poświęcić na nie dodatkowy czas w domu. Zapomniałeś odebrać dziecko ze szkoły. Wracasz do domu, chcesz przystąpić do dodatkowej pracy ale okazuje się, że zepsuła się twoja pralka. W tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego jak skorzystanie z usługi naprawa AGD Kartuzy.

Dlaczego lepiej nie naprawiać samodzielnie sprzętu?

W naszym życiu zdarzają się trudne sytuacje takie jak ta opisana powyżej. Czasami po prostu coś uległo uszkodzeniu w naszym domu i nie potrafimy tego naprawić. Pralka, zmywarka mogą nie tylko przestać wykonywać swoje funkcje, ale i mogą zalać pomieszczenie mieszkalne. Najważniejsze to nie wpadać w panikę i nie działać na własną rękę.

Jeśli nie znamy się na naprawie sprzętu AGD lepiej się tego nie podejmować. Nasze działanie może nie tylko nie poprawić sytuacji – może ją pogorszyć. Nie znając budowy sprzętu i jego specyfiki możemy pogłębić problem lub go naprawić ale tylko chwilowo. Zamiast przejmować się tym kiedy znowu sprzęt ulegnie awarii, lepiej od razu zadzwonić do naprawa agd Kartuzy.

Z czym pomoże serwis AGD?

Naprawa sprzętu AGD działająca między innymi na terenie Kartuz pomoże nam przy wielu sprzętach. Specjaliści są przygotowani do pracy z dużymi urządzeniami AGD jak pralka czy zmywarka. To sprzęty niezbędne w każdym domu dlatego w przypadku ich uszkodzenia nie warto zwlekać – im szybciej skontaktujemy się z serwisem tym szybciej będziemy mogli wykonywać codzienne czynności.

Pracownicy naprawy AGD pomogą także z mniejszym, nie mniej ważnym sprzętem jak płyta indukcyjna czy kuchenka mikrofalowa. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu bardzo szybko dowiesz się co uległo uszkodzeniu i co należy zrobić, aby to naprawić. Częstym problemem jest zepsuta część, która wymaga wymiany czy czyszczenia.

Jak znaleźć serwis naprawy AGD Z Kartuz?

Naprawa AGD Kartuzy bardzo często prezentuje swoje usługi za pośrednictwem stron internetowych. To idealne miejsce na zapoznanie się ze specyfiką firmy oraz szybki kontakt z pracownikami.

Jak wybrać lampkę na biurko?

0
Jak wybrać lampkę na biurko

Lampka na biurko, poza aspektami estetycznymi (dobrze, by pasowała do wystroju wnętrza), powinna być także praktyczna i emitować odpowiednie światło, które nie będzie męczyło wzroku. Ważne są parametry takie jak moc, natężenie światła oraz kierunek jego padania. Każdy z tych czynników wpływa na komfort nauki i pracy wykonywanej przy biurku. Jak więc wybrać odpowiednią lampę? Dowiesz się z tego artykułu!

Lampka na biurko – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Lampa na biurko, choć niepozorna, może znacznie podnieść komfort pracy i nauki przy biurku, zwłaszcza gdy nie mamy możliwości zapalenia górnego światła. Niestety, źle dobrana może powodować większe zmęczenie oczu, dlatego tak ważne jest, by postawić na odpowiedni model, który następnie umieścisz we właściwym miejscu na stoliku do pracy. Szeroki wybór produktów znajdziesz na stronie EMPIKu: https://www.empik.com/dom-i-ogrod/lampy/biurkowe,39620304,s. Jakie aspekty są zatem kluczowe przy wyborze lampki na biurko?

  • Mobilność – wybierając lampkę biurową, warto kupić taką, którą będziesz mógł łatwo przestawić w inne miejsce na blacie. Aby tak było, wybierz model z kablem o długości co najmniej 1,5 m, tak, by bez problemu dosięgnął do kontaktu.
  • Moc – ten parametr jest szczególnie ważny, ponieważ od niego zależy zużycie prądu, a co za tym idzie – wysokość rachunków za energię. Chcąc wybrać opcję energooszczędną, postaw na lampkę biurkową LED o niskim poborze mocy. Co istotne, im wartość ta będzie niższa, tym bardziej energooszczędna okaże się dana lampka.
  • Natężenie światła – wybierając lampkę, warto wybrać taką, która posiada funkcję regulacji natężenia światła, czyli jego intensywności. Wiele spośród nowoczesnych modeli ma taką opcję, pozwalając na wygodne dopasowanie jasności oświetlenia do aktualnych potrzeb.
  • Kierunek światła – istotne jest, by lampa umożliwiała zmianę kierunku oświetlenia, czyli dawała ci możliwość przybliżania lub oddalania źródła światła w razie potrzeby. Możliwość zmiany kąta nachylenia lampy również korzystnie wpłynie na komfort pracy.

Lampa na biurko dla dziecka – jaką wybrać?

Dzieci spędzają przy biurku sporo czasu, czy to na nauce, czy zajęciach kreatywnych, dlatego ważny jest wybór odpowiedniego oświetlenia. By zadbać o wzrok swojego dziecka, kup lampę z możliwością wyboru natężenia światła oraz ustaw ją po odpowiedniej stronie biurka tak, żeby twoja pociecha nie zasłaniała ręką jego dopływu. Jeśli dziecko jest praworęczne, lampka powinna stać po lewej stronie, tak by ręką dziecko nie zasłaniało sobie światła, na przykład w trakcie pisania. W przypadku dzieci leworęcznych odwrotnie, lampka powinna stać po drugiej stronie blatu.

Dobrym rozwiązaniem będzie lampka na biurko LED, która przy okazji będzie energooszczędna. Barwa światła nie powinna rozpraszać dziecka podczas nauki, dlatego unikaj kolorowych żarówek (np. czerwonych). Warto jednak pomyśleć nad lampką oferującą możliwość zmiany temperatury oświetlenia, by dostosować ją do pory dnia.

Jaka lampka na biurko do pracy?

Podobnie jak w przypadku lampek dla dziecka, warto wybrać wariant LEDowy z możliwością wyboru natężenia i barwy światła. Dla osób posiadających małe biurka sprawdzą się niewielkie lampki przyczepiane do blatu bądź przywieszane na ścianie, które nie zajmą dodatkowej przestrzeni.

Równie ważne będzie oczywiście samo umiejscowienie lampy – nie powinna ona znajdować się tuż przy głowie, aby światło nie oślepiało i nie drażniło oczu. Ustawienie jej w złym punkcie nie tylko zmęczy wzrok, ale też nieodpowiednio oświetli miejsce pracy. Warto też wiedzieć, że modele wyposażone w możliwość ustawiania kolorów lub automatycznego ich zmieniania lepiej sprawdzą się jako ciekawy gadżet niż do pracy.

Artykuł sponsorowany.

Kioski samoobsługowe, a inteligentne miasta

0
Kioski samoobsługowe

Jeszcze kilka lat temu inteligentne miasta dla wielu z nas wydawały się być bardzo odległą przyszłością. Jednak obecnie, dzięki wciąż to rozwijającym się technologiom, możliwe jest podjęcie realnych działań we wspomnianym kierunku.

Okulista Kartuzy prywatnie – czy to dobry pomysł?

0
Okulista Kartuzy prywatnie

Wielu z nas coraz częściej decyduje się na prywatne wizyty lekarskie. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na czas oczekiwania, który potrafi ciągnąć się przez kilka miesięcy. Czasami potrzebujemy pomocy znacznie szybciej. Dlatego jeśli odczuwasz dyskomfort i ból oczu, czujesz, że twój wzrok znacznie się pogorszył – nie czekaj. Jak najszybciej sprawa aby okulista kartuzy prywatnie Tobie pomógł.

Zalety odwiedzin u prywatnego lekarza

Części z nas wizyta u prywatnego lekarza kojarzy się źle – ponieważ jest to wizyta płatna. Wizyty z NFZ nic nie kosztują jednak musimy mierzyć się z niezwykle długim czasem oczekiwania. Potrafi on trwać nie tylko kilka miesięcy, ale nawet ponad rok. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na tak długi czas oczekiwania.

Umawiając się na wizytę bardzo często nie wiemy na jakiego trafimy lekarza. Czasem pomimo długiego czekania, wychodzimy z gabinetu rozczarowani i z poczuciem pozostawienia samym sobie. Wizyty prywatne oszczędzają nam tego typu problemów. Sami wybieramy specjalistę – możemy zapoznać się z jego profilem oraz opiniami innych pacjentów.

Wizyta prywatna jest dużo szybsza. Szczególnie jeśli twój przypadek jest pilny – nie będziesz czekać. To ważne – także w przypadku problemów ze wzrokiem. Ból czy znaczne pogorszenie wady to coś z czym nie warto czekać. Im szybciej zbada Cię okulista kartuzy prywatnie tym lepiej.

Z czym pomoże okulista?

Okulista zajmuje się nie tylko wadami wzroku i wystawianiem recept na okulary czy soczewki kontaktowe. Pomoże on z różnymi schorzeniami i chorobami oczu. Jaskra, zaćma, różnego rodzaju stany zapalne – to poważne sprawy wymagające długotrwałego i specjalistycznego myślenia.

Prywatny okulista dokładnie zbada nas wzrok oraz ciśnienie w oku. Doradzi co robić w sytuacjach kiedy twoje oczy nadmiernie łzawią lub są suche. Wiele osób spędza długie godziny przed ekranem komputera co bardzo niekorzystnie odbija się na naszym wzroku.

Prywatny okulista – jak umówić się na wizytę?

Nie musimy czekać w długich kolejkach przed ośrodkach zdrowia, aby umówić się na wizytę. Wystarczy jeśli skorzystamy z internetu wpisując okulista kartuzy prywatnie. Prywatni okuliści z Kartuz chętnie reklamują swoje gabinety za pomocą stron www. Pozwoli Ci to, zapoznać się z opiniami na temat lekarza oraz ułatwi kontakt.

Kominki elektryczne LED – zalety i wady

0
Kominki elektryczne LED

Przypomina telewizor – elegancki, estetyczny, lekki i łatwy w użyciu. Można go zamontować w każdym wnętrzu, bez wymogu odpowiedniej wentylacji czy komina. Opisujemy tu kominki elektryczne led, które z powodzeniem zastępują te tradycyjne. Ponadto, mogą nawet w przypadku wielu modeli: dogrzewać pomieszczenie, wydając przy okazji miłe dźwięki trzaskającego ognia, efekt ognia czy różne kolory i kształty. 

Zalety i wady nowoczesnych kominków na prąd

Przede wszystkim walory estetyczne, ale i korzystanie z tego typu urządzenia jest łatwe i przyjemne. Ponadto łatwo się go montuje i jest doskonałą alternatywą do bloków, gdzie nie ma szans na zamontowanie tradycyjnego kominka. Można go używać przez cały rok, bez względu na pogodę. Wiosną i latem po prostu wyłącza się opcję dogrzewania pomieszczenia. A klimat zostaje. Odchodzi nam również problem z przechowywaniem i rąbaniem drewna czy szukanie rozpałki. Kominki elektryczne LED posiadają jeszcze jedną ważną zaletę: są energooszczędne i wydajne. Diody LED mogą być użytkowane nawet 6 lat, natomiast zwykłe żarówki jedynie około 80 dni. Jest to spora różnica. Jeśli kominek jest włączony przez 5 godzin dziennie każdego dnia w roku, to rocznie można zaoszczędzić aż 135 zł. A energia ciągle drożeje. Coraz nowsze technologie gwarantują mnogość opcji do wyboru, dzięki czemu popularność tego typu urządzeń ciągle rośnie. Ponadto nie brudzą ani sadzą ani popiołem dzięki czemu czystość w pomieszczeniu zostaje zachowana. Nie ma też duszącego dymu, który przesiąka zapachem ubrania, zasłony czy meble. Unika się też w ten sposób niebezpieczeństwa pożaru. Z wad można jedynie wymienić o wiele mniejszą moc grzewczą niż kominek oraz brak tego specyficznego klimatu, jaki zapewnia tradycyjny kominek. Trzask prawdziwie płonącego ognia jest jednak nieco inny niż ten elektryczny.

Rodzaje i sposób dobierania urządzenia

Wśród kominków elektrycznych wyróżnia się: ścienne, stojące, narożne, wkłady kominkowe czy takie wkomponowane w meble. Te ostatnie to nic innego jak kominki wkomponowane w lustro, szafkę RTV czy w konsolę. Narożne to jak sama nazwa wskazuje – montowane w ścianie narożnikowej. Stojący posiada obudowę, dzięki czemu może być postawiony w dowolnym miejscu. Ścienny z kolei przypomina telewizor. Kominki elektryczne LED powinny pasować do pomieszczenia, w którym będą się znajdować. W zależności od wielkości danego pokoju, możliwości montażowych – warto zapoznać się z wszystkimi rodzajami i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Jakie gadżety szpiegowskie warto kupić reporterowi?

0
Gadżety szpiegowskie

Zawód reportera nie jest łatwy, często taka osoba musi bardzo się postarać, żeby móc przygotować dobry materiał reporterski. W gromadzeniu informacji mogą być pomocne różne detektywistyczne akcesoria. Wiele osób ukrywa fakty, dlatego takie specjalistyczne działanie jest konieczne. Gadżety szpiegowskie to w sklepach coraz większa grupa produktów, każdy zawodowy reporter czy początkujący amator bez trudu dobierze narzędzie idealne do pracy w trudnych warunkach. Artykuły detektywistyczne z profesjonalnych punktów sprzedażowych niczym nie różnią się od tych, których używa prywatny detektyw na służbie, są one łatwe w użyciu i niezawodne.

Co przyda się do wykonywania obowiązków służbowych?

Sprytnie ukryta kamera pomoże w rozwikłaniu niejednej zagadki kryminalnej czy w przyznaniu się do winy osoby podejrzewanej o przestępstwo. Koniecznym w pracy reportera gadżetem szpiegowskim będą mini kamery szpiegowskie, na przykład pendrive z minikamerą czy zegarek z minikamerą. Równie istotnym może być dyktafon, może być on ukryty w różnych przedmiotach, między innymi w: długopisie, opasce na rękę, zegarku. Gadżety szpiegowskie nowoczesne są przede wszystkim dyskretne w działaniu, ich używanie nie wymaga dużego doświadczenia, co pozytywnie wpływa na cały przebieg nagrywania rozmowy. Nierzadko jest już to też sprzęt tak niewielki, że praktycznie trudno go dostrzec. Kamera szpiegowska jest w stanie być ukryta w guziku, który można przyszyć do kurtki czy koszuli czy zamknięta w breloczku od kluczy. Ich zaletą jest też to, że te przedmioty nie różnią się od takich produktów, które nie są artykułami szpiegowskimi. Wyglądają jak zwykły brelok czy długopis.

Coraz tańsze gadżety szpiegowskie w sklepach

Niegdyś tylko prywatny detektyw mógł sobie pozwolić na zakup specjalistycznego sprzętu służącego do szpiegowania. Takie przedmioty mogły cechować się też ograniczoną zawodnością. Obecnie pracuje się nad tym, żeby można było te artykuły używać w różnych sytuacjach. Często gadżety szpiegowskie kupuje się w celu sprawdzenia pracy opiekunki do dziecka w domu czy pracowników podejrzewanych o nieprawidłowe zachowanie we firmie. Zdalny monitoring schowany za przedmiotami codziennego użytku nie musi zostać odkryty przez osoby trzecie, wystarczy tylko postawić na wysokiej jakości wyroby. Kamery dobrze rejestrują obraz i dźwięk, nie trzeba się domyślać, jakie słowa zostały wypowiedziane na nagraniu. Z gadżetami szpiegowskimi można na własne oczy przekonać się, czy zatrudniona osoba jest uczciwa.

Oświetlenie w domu jako jeden z najistotniejszych czynników wpływających na wygląd wnętrza

0
żarówki led

Dom, mieszkanie, w którym żyjemy to bardzo ważny aspekt naszego życia. Tam, gdzie dobrze się czujemy, lepiej wypoczywamy, regenerujemy zmęczone ciało i umysł. W pięknych i miłych oku wnętrzach po prostu chce się przebywać i spędzać czas z bliskimi. O tym, czy wnętrze naszego domu jest stylowe i funkcjonalne decyduje wiele czynników. Rodzaj podłogi, kolor ścian, drzwi, styl mebli i dodatków to niejedyny aspekt decydujący o jakości stylu naszego domu. Bardzo ważnym czynnikiem, o którym wielu ludzi zapomina jest właściwy dobór oświetlenia. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, o jakich zasadach trzeba pamiętać przy jego wyborze.

Kurtki zimowe damskie – ciepłe, modne i stylowe

0
Kurtki zimowe damskie

Większość z nas ma swoje ulubione fasony kurtek na zimę – takie okrycie musi zapewnić ciepło oraz komfort, ale również bardzo ważny jest styl. Sprawdź, jakie modele i kolory będą modne w tym sezonie – poniżej kilka wskazówek, które pozwolą Wam tworzyć ciekawe i udane stylizacje.

Jakie kolory będą trendy w nadchodzącym sezonie?

Kurtki damskie na zimę mogą mieć różną długość oraz kolor, a także fason. Bardzo istotny jest też materiał, z którego zostały wykonane, gdyż odpowiada on w dużej mierze za komfort cieplny. Tym razem jednak skupmy się właśnie na barwach – w końcu jesień i zima to pory roku, które nie obfitują w feerię odcieni.

Kurta damska idealna na zimę – wybieramy kolor

Kurtki damskie wyróżniają się w sezonie jesień-zima 2021/2022 bogactwem kolorów – można wybierać wśród odcieni monochromatycznych, poprzez mocne i jaskrawe barwy neonowe, aż po delikatne pastele. Styliści podkreślają, że również ważne są wzory – nie musisz decydować się na gładki model. Dowiedz się, jak je łączyć, by wyglądać modnie i stylowo!

Kurtka zimowa w kolorze nude

Nude wcale nie oznacza nudy! Kurtka damska na zimę w odcieniu beżu, brązu czy cappuccino jest ponadczasowa, a do tego bardzo twarzowa. Pasuje zarówno paniom o brązowych włosach, jak i blondynkom. Kurtka zimowa pikowana w odcieniu beżu lub brązu będzie bardzo elegancka, a stylu nabierze też dzięki dodatkom. Te z kolei można wybierać w różnych kolorach – pasuje m.in. pudrowy róż, fiolet czy czerwień, sprawdzą się także klasyczne kolory, czyli biel oraz czerń i szarości.

Kurtka damska zimowa w kolorze neonowym

Mocna propozycja dla odważnych – kurtki zimowe w odcieniach takich jak pomarańczowy, żółty czy żółty będą jednym z modnych trendów w zbliżającym się sezonie. Energiczne, pozytywne i rzucające się w oczy kurtki w intensywnych odcieniach pozwolą na chwilę powrócić myślami do lata. Śmiałe stylizacje neonowych kurtek ze złotymi dodatkami są na pewno jedną z najciekawszych propozycji. Dobierz jeszcze obuwie oraz torebkę albo plecak, gdyż każdy detal będzie miał duże znaczenie dla efektu końcowego.

Modna głęboka zieleń

Powraca też moda na zieleń butelkową oraz odcienie khaki, ale z czym stylizować zieloną kurtkę, by podkreślić jej styl? Załóż niebieskie jeansy albo czarne legginsy, by stworzyć klasyczny zestaw, ale też nie bój się odważnie łączyć pozornie niepasujących do siebie odcieni. Sprawdzi się także stylizacja total look – załóż koszulę khaki oraz dodatki w odcieniach jasnej zieleni, dodaj nieco beżu, a stworzysz bardzo stylową kreację.

ZOBACZ TEŻ