Złoty cień do powiek

Jeżeli zależy nam na tym, aby dobrać odpowiedni złoty cień do powiek, to mamy kilka propozycji !

Sleek Arabian Nights oraz Vintage Romance- jest to idealna paletka, jeżeli mamy już swój ulubiony podstawowy sprzęcik, i szukamy tylko czegoś dodatkowo. Arabian Nights ma jeden bardziej kobaltowy kolor, idealnie podkreślający brązowe oczy, oraz morski błękit, który uwielbia wyglądać średnio. Dodatkowo mamy też kilka odcieni chłodnej zieleni.

W Vintage Romance mamy 10 kolorów, w tym wyszczególniam granat, fiolet oraz złoto. Idealna paletka na idealne okazje.

MUR Caramel Chocolate- cieplutka czekolada, idealna dla posiadaczek brązowych tęczówek, które najlepiej czują się w ciepłych odcieniach i chcą mieć jak największą ilość ‚naturalnych’ kolorów. Mamy tu głównie różne odcienie brązu, a to, które wybierzemy zależy od naszej skóry. Da się nią stworzyć fajny, zwykły makijaż, ale w ramach urozmaicenia powinnyśmy dokupić dodatkowo jedną z paletek: Sleek Arabian Nights lub Vintage Romance .
Dziewczynom z jasną cerą zalecam też Sleeka A New Day!

The Balm Nude Tude- najlepsza podstawowa paletka do oczu brązowych. Mamy tutaj wszystko co będzie potrzebne, odcienie jaśniejsze, ciemniejsze, bardzo wiele brązów do blendowania. Jeśli macie chłodniejszy odcień skóry i Nude Tude jest dla Was zbyt ciepłe, spróbujcie drugiego rodzaju – Nude Dude! W pierwszej mamy efektywny na ciemnych oczach seksowny odcień, świetny brąz, złoto, jasne kolory do rozświetlania.

Zoeva Rose Gold- przy brązowych oczach również wygląda idealnie, szczególnie jeśli chcemy pozostać w kręgu rożnorakich odcieni złota i brązu. W połączeniu ze lśniącymi cieniami jest cudowna. Rose gold miałaby szansę być paletką idealną, gdyby zawierała jasny rozświetlający kolor, którego zdecydowanie tam brakuje brakuje. Z

Jakimś wyjściem może być też Naturally Yours- tutaj jednak rozświetlający kolor jest mocno żółty i wygląda dobrze tylko na ciemnej skórze.

MUR Affirmation- ta paleta jest na tyle duża, że zawiera bardzo dużą ilość kolorów, które pasują do wszystkich oczu o kolorze ciemnym. Matowa śliwka, fiolet, sporo jasnych, odcieni o neutralnym wydźwięku

www.enjoythelittlethings.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here