Prowadzenie salonu fryzjerskiego wiąże się z codziennymi wyzwaniami. Klientki oraz klienci przychodzą do niego z rożnymi pomysłami, problemami oraz pytaniami.
Do najczęściej zadawanych pytań można zaliczyć te, które dotyczą sprzętu fryzjerskiego, pytają jaka jest najlepsza suszarka czy też prostownica Opinie fryzjerów są dla klientów bardzo ważne, ponieważ są to ich narzędzia pracy i najlepiej wiedzą jaki sprzęt nie zniszczy włosów a zarazem dobrze wpłynie na ich kondycję.
Do najczęstszych problemów, z którymi zgłaszają się klientki, to nieudane koloryzacje, najczęściej wykonywane samodzielnie w domu. Farbowanie żółtych włosów to już prawie codzienność. Bardzo często przydarza się to paniom o naturalnie ciemnych włosach, które zapragną być blondynkami i nieprawidłowo dobiorą odcień blondu. Farbowanie włosów jaśniejszą farbą lub tak zwane niebieskie płukanki pozwalają na uratowanie fryzury.
Na szczęście praca fryzjera nie opiera się jedynie na ratowaniu włosów po nieudanych stylizacjach. Klientki bardzo ufają swoim fryzjerom i potrafią zdać się wyłącznie na jego zdanie i pomysły. Dzięki temu można przeprowadzić niesamowite metamorfozy, których panie nigdy by się nie spodziewały. Często zdarza się, że kolor włosów jest wybierany przypadkowo, a tym samym nie pasuje do koloru oczu, karnacji, postarza i przytłacza. Na szczęście w salonach fryzjerskich nie ma miejsca na przypadki. Strzyżenie oraz koloryzacja zaproponowana przez profesjonalnego fryzjera podkreśli wszystkie atuty klientki.

www.golymin.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here