Wczasy odchudzające z dietą dr Dąbrowskiej

Osoby borykające się z problemem nadwagi stosują setki diet. Dieta Kwaśniewskiego, post Daniela, czy dieta dr Dąbrowskiej to tylko nieliczne z nich. Aby dobrze wdrożyć dietę w życie i poznać wszystkie jej zasady, warto udać się na wczasy odchudzające. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się wczasy z dietą dr Dąbrowskiej.

Ośrodki wczasowe

W Polsce, dla osób chętnych spędzić wczasy zdrowotne, prowadzące do utraty wagi zgodnie z zaleceniami dr Ewy Dąbrowskiej, dostępnych jest kilkanaście ośrodków, które posiadają autoryzację znanej lekarz. Są to miedzy innymi: Kormoran Wellness Medical Spa w nadbałtyckich Rowach, górski Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort, Instytut Zdrowia Coral Live w Kołobrzegu, czy ośrodek Salt House, położony w Inowrocławiu.

Nie należy również zapominać o macierzystym ośrodku, gdzie sama autorka prowadzi i rozwija badania nad swoją dietą, czyli o „WALDTOUR” Kaszubskim Centrum Promocji Zdrowia, położonym wśród czystych lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Co będę jeść na wczasach odchudzających

Gdy już wybierzemy ośrodek, w którym będziemy spędzać Wczasy z dietą dr Dąbrowskiej według zaleceń dr Dąbrowskiej, możemy się zastanawiać na czym polega jej dieta i co właściwie będziemy jeść. Otóż wspominana dieta należy go tak zwanych głodówek zdrowotnych i jest dietą dwuetapową.

Przez pierwsze dni wczasów odchudzających możemy liczyć na spożywanie owoców i warzyw. Niestety jednak nie wszystkich. Dozwolone są warzywa z grupy kapustnych (brokuł, kalarepa, kalafior), cebulowych (por, cebula), liściaste (sałata, szpinak), korzeniowe (seler, marchew, burak), dyniowate (kabaczek, ogórek, cukinia) oraz psiankowate (pomidor, papryka). Wielbicie ziemniaków natomiast będą musieli z nich czasowo zrezygnować. Za to w diecie dr Dąbrowskiej można spożywać niskocukrowe owoce (jabłko,pomarańcza, grejpfrut), co jest dobrą wiadomością dla miłośników słodkiego smaku. Warzywa i owoce najlepiej spożywać surowe, w postaci soków, surówek, czy kiszonek. Dopuszczane jest także gotowanie, czy pieczenie.

W drugim etapie dodawane są warzywa strączkowe (fasola, soczewica), orzechy i ziarna, a następnie nabiał i produkty pełnoziarniste. Dodatkowo należy pamiętać o spożywaniu 2-3 litrów płynów dziennie, ale uwaga, nie może to być kawa, ani mocna herbata.

Wczasy odchudzające z dietą dr Dąbrowskiej zwykle są skuteczne nie tylko w zakresie utarty wagi, ale również mają dobroczynne skutki przy leczeniu różnorodnych chorób. Jeśli chcemy więc wrócić z wakacji piękni i zdrowi, postawmy na wczasy w ośrodkach z dietą dr Dąbrowskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here