W Orange na kartę po każdym doładowaniu możesz liczyć na bonusy

Operatorzy na różne sposoby starają się zachęcić abonentów do regularnego doładowywania konta telefonicznego. Jednym z najpopularniejszych sposobów są różnego rodzaju bonusy. Na jakie promocje można liczyć podczas doładowania konta Orange? Między innymi na darmowe gigabajty internetu. Więcej szczegółów w artykule.

Doładowanie Orange to bonus internetowy do 100 GB!

Najciekawszą promocją dla osób doładowujących konto Orange jest bez wątpienia „2x więcej internetu”. Jej nazwa mówi w zasadzie wszystko, ale warto doprecyzować szczegóły, żeby udowodnić, że jest to naprawdę ciekawa oferta. Bonus jest przeznaczony dla wszystkich abonentów taryfy Orange Free i nie wymaga żadnej aktywacji – wystarczy doładować konto Orange, aby uzyskać więcej gigabajtów.

Wielkość promocyjnego pakietu uzależniona jest od wartości doładowania. Przy najniższym o wartości 5 zł otrzymuje się 2,5 GB danych do wykorzystania, czyli dokładnie drugie tyle, ile otrzymywałoby się bez promocji. W najlepszym wypadku można otrzymać bez żadnych dodatkowych opłat nawet 100 GB internetu do wykorzystania. Wystarczy doładować konto kwotą 200 zł.

Warto dodać, że bonus ma okres, w którym należy go wykorzystać i zużywany jest w pierwszej kolejności, czyli przed innymi posiadanymi pakietami danych. Jeśli okaże się, że pakietu nie udało się wykorzystać, można go bez problemu przedłużyć. Ze szczegółami tej oferty można zapoznać się pod tym linkiem: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#oferta-pelna-internetu-obecny-klient.

5 GB bonusu za skorzystanie z serwisu doladowania.orange.pl!

Innym ciekawym bonusem jest możliwość otrzymania bez żadnych dodatkowych opłat 5 GB pakietu internetowego. Wystarczy doładować konto Orange za pośrednictwem serwisu https://doladowania.orange.pl/. Aby móc skorzystać z promocji nie trzeba być użytkownikiem żadnej specjalnej taryfy – jest ona przeznaczona dla każdego abonenta Orange na kartę.

Bez względu na kwotę doładowania, każdy otrzymuje 5 GB. Jedyną różnicą, która uzależniona jest od kwoty to czas ważności bonusu. Przy doładowaniu za 5 zł jest on ważny 2 dni. Przy zasileniu o wartości 10 zł – 5 dni, a przy wyższej kwocie, czyli od 25 do 200 zł – 14 dni. Darmowe gigabajty za doładowanie w Orange wykorzystywane są w pierwszej kolejności spośród wszystkich uruchomionych pakietów.

Jak zatem widać, zwykłe doładowanie konta Orange wiąże się z korzyściami dla abonenta, które w ogólnym rozrachunku należy uznać za oszczędność. Gdyby nie bonusy, za dodatkowe gigabajty trzeba by po prostu zapłacić, ale dzięki promocjom są one dostępne całkowicie za darmo!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here