Tatuaż może stanowić prawdziwą ozdobę, jeśli jego kształt, wielkość oraz “treść” są odpowiednio dostosowane do proporcji naszego ciała czy indywidualnego stylu. Kiedy jednak tatuaż nie jest dobrze przemyślany, może po prostu szpecić nasze ciało. Jeszcze do niedawna usuwanie niechcianego tatuażu wiązało się nie tyle z wysokimi kosztami, co z dużą bolesnością samego zabiegu oraz szpecącymi bliznami po jego wykonaniu, przez co niechętnie się mu poddawano. Dziś jednak znalazł się na to niezawodny sposób: laser PicoSure – innowacyjne urządzenie, które pozwala na usunięcie tatuażu bez pozostawienia na skórze nieestetycznych blizn lub znamion!

PicoSure: laser do usuwania tatuażu

Laser PicoSure to zdecydowana nowość na rynku i prawdziwy przełom w leczeniu różnych niedoskonałości skóry. Jego główne przeznaczenie to laserowe usuwanie tatuaży, ale urządzenie to doskonale radzi sobie również z przebarwieniami, bliznami, rozstępami, a także makijażem permanentnym. Warto dodać, że tylko dwie kliniki w Polsce dysponują tym innowacyjnym urządzeniem. Zabieg laserowego usuwania tatuażu w Klinice Miracki w Warszawie to gwarancja skuteczności! Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej nazywają PicoSure laserem nowej ery, który pozwala usuwać tatuaże nie tylko z większą skutecznością niż dotychczasowe metody, ale też ograniczyć do minimum ryzyko pojawienia się bólu podczas zabiegu czy szpecących blizn lub znamion po jego wykonaniu. Warto zaznaczyć, że podczas wykonywania zabiegu zachowane jest również całkowite bezpieczeństwo dla pacjenta.

Laserowe usuwanie tatuażu: w czym tkwi wyjątkowość PicoSure?

Usuwanie tatuażu laserem nie jest już nową i nieznaną metodą walki z tym mankamentem urody. W Polsce znajdziemy kilka takich urządzeń, które zostały przeznaczone właśnie do tego celu. W czym zatem tkwi wyjątkowość i innowacyjność PicoSure? Jest to pierwszy taki laser, którego działanie opiera się na unikalnej technologii wiązki laserowej liczonej w picosekundach. Co to dokładnie oznacza? Zabieg wykonywany przy pomocy lasera PicoSure jest praktycznie bezbolesny, niezwykle szybki i skuteczny, a dodatkowo działanie tego urządzenia skraca do minimum czas rekonwalescencji pozabiegowej.

Efekty usuwania tatuażu laserem PicoSure

Eksperci medycyny estetycznej z Kliniki Miracki przyznają, że laser PicoSure to prawdziwy przełom w dziedzinie usuwania tatuaży, przebarwień, blizn czy innych niedoskonałości. Laser ten zapewnia spektakularne i szybkie efekty przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu w trakcie wykonywania zabiegu i bezpieczeństwa przed poparzeniem skóry.

To, co dodatkowo wyróżnia laser PicoSure od innych laserów wykorzystywanych w medycynie estetycznej to gwarancja usunięcia całego tatuażu bez względu na jego kolor, wielkość, kształt czy jego wiek. Tatuaż znika ze skóry pozostawiając jedynie na krótki czas jaśniejszą plamę, której koloryt wraz z biegiem czasu stopniowo wyrównuje się z naturalnym odcieniem skóry.

Pamiętajmy o tym, że dla uzyskania satysfakcjonujących efektów niezbędne będzie wykonanie kilku zabiegów z użyciem lasera PicoSure. Ich dokładną ilość oraz częstotliwość wykonywania najlepiej jednak ustalić ze specjalistą podczas konsultacji lekarskiej.

Więcej informacji na ten temat na stronie klinikamiracki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here