Po odpowiednim doborze swojego kształtu twarzy, możesz zacząć od jej upiększania, aby wyglądała jak z bajki. Pomimo, że za idealny kształt uważa się owalny, to posiadaczka każdego może być atrakcyjna.
Twarz kwadratowa to taka, u której szerokość twarzy jest mniejsza niż jej długość, równa jej długości lub większa niż jej długość. Szczęka ma widoczny, mocny zarys. Przykładem sławnej osoby o takim kształcie jest Diane Kruger.

Dobieranie fryzury do takiej twarzy ma na celu optyczne wydłużenie twarzy i zmniejszenie widoczności linii podbródka.
Polecane fryzury twarz kwadratowa: zaczesane na bok długie grzywki, gdzie twarz będzie jak najbardziej widoczna. Włosy o różnej długości, brak przedziałka lub boczny przedziałek. Asymetryczne cięcia, długie włosy i fale. Jeśli jesteś posiadaczką słabych, pozbawionych objętości włosów, zastosuj szampon wzmacniający, pomoże Ci to w okiełznaniu właściwej fryzury.

Makijaż jest równie ważną częścią perfekcyjnego wyglądu. Podkład aplikujemy po zewnętrznej stronie czoła oraz żuchwy, aby pozbyć się mankamentów. Rozjaśniacz nakładamy na nos brodę i policzki, a róż na kości policzkowe. Spróbuj zrobić sobie zdjęcie dla porównania efektu modelowania. Dzięki odpowiedniemu doborowi fryzury oraz wymodelowaniu twarzy będziesz bardziej delikatna i kobieca.

Jeśli masz problem to udaj się do wizażystki, pomoże Ci ona również w doborze odpowiednich kolorów do Twojego typu urody oraz pokaże Ci cienie do powiek idealne dla Ciebie.
Pamiętaj, że zawsze możesz być piękna, ale to zależy tylko od Twojego zaangażowania.

www.hanja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here