Tusze do rzęs opinie

Podstawą każdego, czy to codziennego, czy to wieczorowego makijażu jest absolutnie bez dwóch zdań tusz do rzęs. To dzięki nim nasze spojrzenie nabiera głębi, a oczy są podkreślone tak, jak lubimy, a więc wyglądają na większe, w ciemnej oprawie – po prostu pięknie. Jedne kosmetyki mają być wodoodporne i zapewniać nam trwały makijaż nawet na basenie czy po kąpieli w morzu, inne mają zwiększać objętość, jeszcze inne są wydłużające i pogrubiające, mające dawać efekt sztucznych rzęs. Jaka jest jednak prawda – które tusze do rzęs mają najlepsze opinie?
Jednym z częściej polecanych tuszy do rzęs na forach internetowych jest produkt firmy Astor – Seduction Codes, który dostaniemy za około 30 złotych. Dlaczego warto wybrać właśnie ten tusz? Kosmetyk daje nam to, czego oczekujemy, a więc nie tylko pogrubienie i wydłużenie rzęs, ale również równomierne rozczesanie. Dodatkowo bardzo szybko zasycha na rzęsach, nie ma więc obaw, że się odbije, jak mają to w zwyczaju niektóre inne kosmetyki. Nie kruszy się, a tym samym nie będzie podrażniać oczu. W tej klasie cenowej jest to naprawdę godny polecenia kosmetyk.
Tusz do rzęs, mający opinię sprawdzonego, dobrego kosmetyku, ma również Bourjois, Twist Up Mascara, the Volume, za który zapłacimy około 10 złotych więcej. W tym przypadku również otrzymamy dobrej jakości kosmetyk, który nie odbija, ponieważ zasycha bardzo szybko, który doskonale utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień, nie krusząc się. Tutaj jednak zyskujemy coś więcej – formuła tusz sprawia, że rzęsy nie są sztywne, jak zwykle bywa, są podkręcone i elastyczne, dzięki czemu nawet przy pocieraniu oka kosmetyk nie będzie się kruszyć.
Nie można pominąć również tuszu Max Factor, Masterpiece Transform, który będzie już nieco droższym kosmetykiem, dostępnym w cenie około 55-60 złotych. Jego największym atutem jest niesamowita szczoteczka, idealnie rozdzielająca rzęsy i dokładnie pokrywająca je tuszem. Rzęsy są nie tylko idealnie rozdzielone, ale również podkręcone i pogrubione, a tusz nawet po całym dniu nie kruszy się. Warto się więc nim zainteresować choćby z tego powodu.

www.testersi.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here