Choć urlop to zwykle czas wyciszenia i wypoczynku, to nawet wtedy warto mieć ze sobą komórkę. Telefon to dziś urządzenie absolutnie podstawowe i niebywale funkcjonalne, które przydaje się w różnorodnych okolicznościach. Warto także zadbać o to, aby twój smartfon możliwie najlepiej obsługiwał sieć.

Podróżowanie jest dla każdego

Nie musisz być znanym podróżnikiem, aby czerpać przyjemność z tej formy spędzania czasu. Nie ma też żadnego podręcznika ani szczególnych wytycznych co do tego, w jaki sposób trzeba czy powinno się spędzać urlop. Tak naprawdę dobra jest każda forma, o ile oczywiście nie wyrządzasz w ten sposób nikomu krzywdy – np. miejscowej ludności, lub nie niszczysz lokalnych dóbr kultury bądź naturalnych. Równie wielką przyjemnością może być zagraniczna wycieczka stopem bez specjalnego planu, szalone wakacje ze znajomymi w hotelu z basenem i wykupioną opcją all inclusive, jak i spokojny urlop w gronie rodziny na Mazurach lub w górach.

Bez względu na preferowaną formę wypoczynku zawsze musisz pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą telefon. Nawet jeżeli upragniony urlop traktujesz jako formę odcięcia się od cywilizacji i nie chcesz słyszeć ciągłych powiadomień ze swojego smartfona, komórkę warto mieć, chociażby ze względów bezpieczeństwa – nigdy przecież nie wiesz, kiedy zajdzie potrzeba wezwania pomocy. Poza tym telefon przydaje się do wielu innych celów. Dzięki praktycznej i funkcjonalnej komórce, jak np. Huawei P10 Lite, w niemal dowolnym momencie sprawdzisz prognozę pogody, dojazd do wybranego celu i znajdziesz miejsce noclegowe lub polecaną restaurację w okolicy. A to i tak zaledwie kropla w morzu możliwych sposobów wykorzystania takiego urządzenia. W każdym z tych przypadków potrzebujesz jednak sprawnego i szybkiego Internetu – najlepiej w formacie LTE.

Czemu właśnie LTE?

Odpowiedź jest bardzo prosta – to w tym momencie najlepszy i najszybszy standard bezprzewodowej transmisji danych GSM wykorzystywany w telefonach komórkowych. Stanowi on innowację w stosunku do używanych wcześniej systemów trzeciej generacji, wobec których wykazuje o wiele wyższą wydajność. Objawia się to w postaci trzech głównych kryteriów.

Po pierwsze, jak zawsze w przypadku Internetu, chodzi o prędkość przesyłu. W Long Term Evolution dochodzi ona nawet do 150 Mb/s w warunkach testowych, co jest wartością absolutnie rekordową. W praktycznym użytkowaniu należy mieć jednak na uwadze, że na szybkość transmisji wpływa wiele czynników, w tym posiadany model telefonu. Dlatego by cieszyć się pełnią komfortu surfowania w Internecie, warto posiadać urządzenie takie jak P10 Lite.

Po drugie LTE wykazuje bardzo wysoką stabilność połączenia. Wynika to z niskiej wrażliwości na zakłócenia, dzięki czemu często nawet w niekorzystnych warunkach rzeczywista prędkość przesyłu danych nie ulega znaczącym zmianom.

Po trzecie wreszcie technologia LTE cechuje się bardzo małymi opóźnieniami. Najczęściej dochodzą one do zaledwie kilku milisekund, co jest dla użytkownika zupełnie niezauważalne. Dzięki temu m.in. wszystkie strony ładują się błyskawicznie, a nawet duże pliki pobierane są w bardzo krótkim czasie.

Huawei P10 Lite i szybki Internet

Obsługa LTE to niebywała zaleta P10 Lite, która nie tylko znacząco zwiększa możliwości urządzenia, ale również podwyższa komfort surfowania w sieci. Z łatwością podzielisz się nowymi zdjęciami lub wideo z podróży, wysyłając je do bliskich lub zamieszczając w social mediach. Wybierając się na wakacje, nigdy nie zapominaj o zabraniu swojej komórki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here