Suszarka do włosów z jonizacją

Dbanie o włosy jest rytuałem codziennym wielu kobiet i mężczyzn. Pielęgnacja włosów na odpowiednim poziomie zapewni im doskonały i zdrowy wygląd. Zwłaszcza, że poza szamponami i odżywkami, stosujemy również wiele kosmetyków do stylizacji, które osiadają na włosach. Negatywny wpływ na ich stan mają również wszelkiego rodzaju zabiegi, takie jak farbowanie włosów, trwała ondulacja, używanie prostownicy, lokówki i suszarki do włosów. Wysokie temperatury mają bardzo negatywny wpływ na naszą fryzurę. Sprawiają, że włosy stają się przesuszone, w wyniku czego zaczynają się łamać, rozdwajać, a nawet wypadać.

Suszarka do włosów z jonizacją

Z pomocą przychodzą nam producenci akcesoriów do włosów, którzy oferują produkt doskonały – suszarkę do włosów z jonizacją. Doskonale wpływa na włosy które się puszą i elektryzują, zapobiegając niechcianym objawom. Podczas działania suszarka uwalnia miliony jonów ujemnych, które neutralizują ładunki ujemne na włosach, dzięki czemu włosy się lepiej układają, są wygładzone i co najważniejsze, nie elektryzują się. Jednak warto zwrócić uwagę, na zakupowany sprzęt, ponieważ, jako że jonizacja jest procesem niezauważalnym, wielu producentów wprowadza w błąd swoich klientów i sprzedaje im produkty, które tak naprawdę tej funkcji nie mają. Przekonać się o tym można po kilku razach stosowania suszarki, jednak aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto, warto zapoznać się z rankingami i opiniami dostępnymi w internecie.

Ranking suszarek do włosów z jonizacją

1. Philips HP8232 – oprócz funkcji jonizacji, model ten zawiera również dyfuzor do suszenia włosów falowanych, dobrze leży w dłoni i jest wygodny w użytkowaniu. Ma również funkcję dostosowania temperatury dmuchanego powietrza do wrażliwości włosów.

2. Remington Pro-Air Turo – posiada funckję jonizacji, pracuje bardzo cicho, choć model jest sporych rozmiarów. W zestawie znajduje się dyfuzor i koncentrator. Dodatkowym atutem jest długi przewód ( 1,8 m ).

3. BaByliss 6614E – odpowiednia temperatura dmuchania sprawia, że suszenie nie niszczy struktury włosa. Włosy po suszeniu są miękkie i lśniące.

www.jami-jami.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here