Balony w kształcie cyfr

Która z dziewczyn nie marzyła o pięknych i stylowych urodzinach? Szukając inspiracji w sieci z łatwością można wyłapać najciekawsze trendy, które z powodzeniem można zastosować organizując własną imprezę (albo też przygotowując przyjęcie niespodziankę dla najlepszej przyjaciółki). Organizując taki wieczór warto nie tylko zatroszczyć się o pyszne i dobrze prezentujące się jedzenie, ale także odpowiednie dekoracje, jak chociażby niezwykle popularne balony w kształcie cyfr.

Kolorowo na talerzu

Oczywiście centralnym punktem każdych urodzin jest tort. A ten nie powinien być byle jaki. Stylowy tort urodzinowy powinien zarówno pysznie smakować, jak i świetnie wyglądać. Niezwykle modne są torty, których boki nie są niczym pokryte, dzięki czemu widoczne są wszystkie warstwy wypieku. W tym wypadku ważne jest jednak, by tort wykonany był estetycznie, jako wszystko jest tu niejako “na wierzchu”. Modne są oczywiście lekkie torty, najlepiej owocowe, w pastelowych kolorach. Jeśli zaś chodzi o inne słodkości, to zapomnij o babeczkach i poznaj makaroniki. Te eleganckie ciastka rodem z Francji stanowić będą prawdziwą ozdobę każdej imprezy urodzinowej. Można przygotować je samemu lub kupić gotowe w cukierni. Dostępnych jest wiele różnych smaków – od tradycyjnych jak czekoladowe, cytrynowe czy malinowe, bo takie jak makaroniki o smaku processo czy różowego wina.

Zadbaj o przestrzeń

Równie ważne, jak to co na talerzu, jest to, co wokół niego, a więc wszelkiego rodzaju dekoracje. Oczywiście idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość zorganizowania takiego przyjęcia w stylowej przestrzeni restauracji czy pięknego ogrodu, ale często musimy zaadaptować na użytek imprezy nieco mniej ciekawe przestrzenie. Wtedy należy sięgnąć po odpowiednie dodatki. Dobrym pomysłem jest ustawienie w mieszkaniu świec. Nadadzą one ciepła i zapewnią odpowiedni klimat. Niezwykle popularnym dodatkiem są także balony, ale nie byle jakie, bo balony w kształcie cyfr. To fajny dodatek do prezentu bądź kwiatów dla jubilatki. Występują w różnych rozmiarach i kolorach i naprawdę świetnie wyglądają na zdjęciach.

I coś do picia

Żadna impreza urodzinowa nie obejdzie się bez czegoś dobrego do picia. Ale zamiast kupować gotowe napoje, może warto zaserwować gościom ręcznie robione drinki? Wystarczy kilka soków, trochę owoców, lód, niebanalne kieliszki i pyszne drinki gotowe. Mojito czy pinacolada? A może oba? Wszystko zależy od tego, na co sami mamy ochotę.

Stylowe przyjęcie dla dziewczyn

Nie trzeba wiele, by zmienić zwyczajną imprezę urodzinową w stylowe przyjęcie. Wystarczy dobre jedzenie, garść znajomych, fajne drinki, odpowiednia muzyka i nastrój zapewniony przez odpowiednie dekoracje – piękne kwiaty, świece, czy niezwykle modne balony w kształcie cyfr.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here