Która z nas nie chciałaby mieć idealnie zdrowej, promiennej skóry bez niedoskonałości i przy minimum wysiłku? Niestety nic się samo nie zrobi. Piękna i zdrowa cera, gładka i zdrowa skóra ciała wymaga od nas poświeceń i dbania o nią praktycznie każdego dnia. Jakie składniki mineralne dla pięknej i zdrowej skóry wybrać? Odpowiedzi możemy szukać zarówno na portalach internetowych, jak i w najbliższej aptece. Na pewno powinniśmy wzbogacić naszą dietę w wapń, fosfor i magnez. Bez nich nie uda nam się uzyskać wymarzonego efektu. Pamiętajmy także o żelazie i cynku, które odżywią skórę i pozwolą na szybsze gojenie się ran.
Niestety także podczas wakacji zdarza nam się zachorować tak bardzo, że branie antybiotyków jest koniecznością. Słońce i antybiotyki jednak nie powinny występować razem. Pamiętajmy, że jeśli nie chcemy pogorszyć stanu naszej skóry i dostać brzydkich przebarwień na twarzy, podczas brania antybiotyków unikajmy długiego przebywania na dworze, oraz używajmy kremów z wysokim filtrem.
A co jeśli latem nasze włosy nagle się buntują- zamiast pięknie mienić się w promieniach słońca stają się matowe i przyklapnięte, a końcówki zaczynają się rozdwajać? Wystarczy wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło: Maseczki nawilżające do włosów – domowe sposoby, aby móc wykonać samodzielnie sprawdzone i naturalne maseczki w domowym zaciszu. Świetnym sposobem na odżywienie matowych kosmyków jest maseczka z ciepłej oliwy z żółtkiem i kilkoma kroplami soku z cytryny. Wtarta w skórę głowy i rozprowadzona po całej długości włosów nada im miękkości i jedwabistości.

www.rezydencjastaromiejska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here