Program do fakturowania

Coraz więcej przedsiębiorców chce samemu zajmować się finansami i dokumentami. Zmniejsza to koszty prowadzenia biznesu – wynajęcie czy zatrudnienie profesjonalnej księgowej to dodatkowe koszty, których można uniknąć. Dodatkowo sprawia, że właściciel ma większą kontrolę nad firmowymi transakcjami.

Czym jest samodzielna księgowość online?

Samodzielna księgowość online to usługa dostępna poprzez strony internetowe lub aplikacje mobilne. Polega na wykupieniu specjalnego oprogramowania lub abonamentu, który pozwala automatycznie księgować dokumenty, wystawiać faktury, wyliczać podatki i rozliczać się z ZUS. Przerzuć się na księgowość online wfirma.pl.

Nowoczesna strona daje możliwość korzystania z gotowych rozwiązań dla przedsiębiorców, takich jak e-deklaracje czy raporty JPK_V7. System zintegrowany jest z e-ZUS i MF, dzięki czemu dokumenty trafiają prosto do odpowiednich instytucji. Nie musisz martwić się o przepisy – strona automatycznie się aktualizuje i gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich danych osobowych. Dzięki integracji z bankiem możliwe jest automatyczne importowanie faktur i eksportowanie płatności. Dodatkowo ten program do fakturowania daje możliwość stworzenia własnego kalendarza, który sam przypomni o terminach rozliczeń.

Księgowość online

To nie wszystkie zalety, które daje księgowość online wFirma. Strona pozwala również na weryfikację wiarygodności kontrahenta w bazie dlugi.info, rozliczanie transakcji międzynarodowych, archiwizację dokumentów (nawet do 5 lat), integrację z drukarkami fiskalnymi i tworzenie raportów dobowych, a także sprawdzenie numeru rachunku kontrahenta na białej liście MF, co zapewnia bezpieczeństwo przelewu.

Program posiada również specjalne narzędzie do miękkiej windykacji, wysyłania powiadomień e-mail i wezwania do zapłaty.

Kto może skorzystać z samodzielnej księgowości online?

Ten program do fakturowania skierowany jest przede wszystkim do osób samozatrudnionych, ale także do mikro i małych przedsiębiorstw. Daje możliwość samodzielnej księgowości lub skorzystania z pomocy ekspertów w zakresie księgowości, podatków i prawa gospodarczego. Dzięki systemowi wsparcia, pomocom i automatycznym procesom możemy być pewni, że nasze dokumenty zostaną zaksięgowane w odpowiedni sposób. Idealną opcją dla przedsiębiorców jest 30 dni okresu próbnego, które pozwala lepiej poznać system i dostosować go do swoich potrzeb. Oprogramowanie można założyć w dowolnym momencie w trakcie roku. Pozwala ono również sprawnie kontynuować księgowość przeniesioną z innego systemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here