Pomysły na wieczór panieński

Zbliża się wieczór panieński Twojej przyjaciółki, a Ty wciąż nie wiesz jak zorganizować ten dzień? Nic w tym dziwnego, ponieważ możliwości jest naprawdę wiele, a spory wachlarz wyboru zawsze nastręcza trudności. Poniżej kilka pomysłów, ale przede wszystkim rad, jak właściwie zabrać się do organizacji tego wydarzenia.

Podstawowe zasady

Jak nietrudno się domyślić, najważniejszą osobą tego dnia jest przyszła panna młoda, dlatego cały plan wieczoru należy opracować zgodnie z jej upodobaniami i zainteresowaniami. W praktyce wygląda to tak, że wieczór panieński należy dostosować do temperamentu i zwyczajów dziewczyny tak, by czuła się komfortowo. Jeśli przyjaciółka preferuje spokojne formy spędzania wolnego czasu (rower, czytanie książek, wyjście do kina), to nie spodoba jej się szalona impreza z morzem alkoholu i występem striptizerów. I odwrotnie jeśli nasza znajoma każdy weekend spędza na imprezach w pubie lub klubach, a jej sposobem na udane popołudnie jest dyskoteka, to źle się poczuje na domówce przy planszówkach i luźnych pogaduszkach. Dlatego pierwszą i najważniejszą zasadą jest tak przygotować wieczór tak, by spodobał się on przyszłej pannie młodej.

Nieszablonowe pomysły

Organizacja wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że przyjaciółki panny młodej niejednokrotnie stawiają sobie za cel takie przygotowanie atrakcji, by hucznie i z przytupem pożegnać wolny stan koleżanki. W tym celu poszukują niecodziennych atrakcji, które uświetnią ten dzień i pozwolą go fantastycznie spędzić. Oto kilka takich pomysłów, które z całą pewnością pozwolą celebrować wyjątkowość tej chwili:

– zajęcia kulinarne. Pomysłów na tego typu lekcje jest wiele. Od klasycznych pierogów poprzez przygotowywanie sushi. Zaletą lekcji gastronomicznych jest to, że po zakończonych zajęciach można zjeść przygotowane posiłki. Dlatego warto się przyłożyć do ich przygotowania,

– degustacja wina. Która z pań nie przepada za tym trunkiem? Amatorek wina jest całkiem sporo, więc jeśli przyszła panna młoda również do nich należy, warto zamówić wizytę w winiarni i tam oddać się smakom dobrych win. Często można zamówić do nich przekąskę w postaci deski serów,

– rejs statkiem. Jeśli mieszkacie w pobliżu rzeki lub jeziora, to można zarezerwować wieczorny rejs na statku, który będzie świetnym rozwiązaniem, gdy rozbłysną uliczne latarnie. Tam często można też zamówić kolację, co dodatkowo uświetni podróż.

Pomysłów jest naprawdę wiele, choć warto pamiętać, że najważniejsze jest zawsze towarzystwo oraz towarzyszący mu klimat.

Szukasz miejsca na taki wieczór? Hulakula to Twój adres w Warszawie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here