Urodziny brata to dobra okazja, aby podarować mu ekstremalne przeżycie, np. w postaci skoku z dużej wysokości, jak: bungee czy dream jump. Miłośnik motoryzacji ucieszy się z vouchera na jazdę sportowym autem po torze wyścigowym lub monster truckiem. Pasjonat lotnictwa chętnie skorzysta z możliwości zabawy na profesjonalnym symulatorze lotu.

Ekstremalne prezenty dla brata – skoki z wysokości

  • Skok z samolotu 

Ekstremalny skok spadochronowy to pomysł na niezapomniany prezent urodzinowy dla brata. Wyjątkowe przeżycie pozwala poczuć się wolnym i spełnić marzenia o lataniu. Przed oddaniem skoku uczestnik zabawy przechodzi kilkunastominutowe szkolenie teoretyczne. Samolot wznosi się na wysokość 4000 metrów, co zapewnia około 60 sekund swobodnego spadania. Skoki odbywają się zawsze w tandemie, czyli razem z instruktorem.

  • Skok na bungee

 Prezent na urodziny w postaci skoku na bungee to pomysł na upominek dla miłośnika mocnych wrażeń i adrenaliny. Firmy, które organizują tego typu wydarzenia korzystają z najwyższej jakości sprzętu, który gwarantuje całkowite bezpieczeństwo dla uczestników zabawy. Skoki odbywają się z około 90 metrowego żurawia wieżowego.

  • Dream jump

Dream jump to opatentowana technika skoków z wykorzystaniem dwóch dynamicznych lin asekuracyjnych, rozwieszonych pomiędzy dwoma budynkami. Taki układ pozwala maksymalnie wydłużyć czas swobodnego spadania, w trakcie którego można wykonywać różnego rodzaju ewolucje w powietrzu, np. obroty, salta, gwiazdy.

Motoryzacyjne prezenty dla niego 

Pomysłem na prezent dla brata jest voucher na ekstremalną jazdę wyścigowym samochodem po profesjonalnym torze. Auto można prowadzić samemu lub siedzieć na fotelu pasażera. Czas trwania zabawy uzależniony jest od liczby wcześniej ustalonych okrążeń do pokonania. Dla fana większych aut można zakupić w prezencie urodzinowym przejażdżkę monster truckiem, który ma wysokość 3,5 metra. Ogromnym autem jeździ się po specjalnie do tego przygotowanym torze, pełnym przeszkód, wzniesień i wertepów. W upominku urodzinowym można również podarować zabawę na torze gokartowym bądź jazdę quadem po torze lub w plenerze.

Pomysł na prezent dla pasjonata lotnictwa 

Zabawa w symulatorze lotu samolotem pozwala przeżyć niezapomnianą przygodę i przekonać się na czym polega praca profesjonalnego pilota. Urządzenie pozwala wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia, a nawet zaplanować cały lot z dowolnie wybranego lotniska na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here