Planszowa czy karciana – gra dobra na każdą okazję!

Planując wypad za miasto, lub mając przed sobą wizję podróży trwającą kilka godzin, warto pomyśleć o drobnym umilaczu podróży. Takim umileniem podróży może być na przykład ulubiona przekąska, która nas zajmie czy gra, która wprawi wszystkich w dobry nastrój.

Fabryka Kart specjalizuje się w produkcji kompletnych gier karcianych, planszowych oraz kart do gry. Trochę zapomniane, mocno schowane w kąt przez smartfony i ogólny dostęp do Internetu. Dziś tradycyjne planszówki i gry karciane powracają do łask. Niezależnie od wieku uczestnika, szybka partyjka w karty zajmie myśli, a przygodowa gra planszowa wciągnie całą rodzinę do świata przygód i rozrywki!

Wygraj z nudą!

Gdy czeka nas długa podróż samochodem lub pociągiem, czas się dłuży. Nie da się przespać całej drogi, surfowanie po sieci jest czasami niemożliwe przez brak zasięgu, a rozmawianie przez całą drogę w pewnym momencie staje się uciążliwe. Kiedy podróżujemy z dziećmi, często padają pytania o to, kiedy dojedziemy na miejsce… Żeby podróż minęła bez poczucia nudy, warto  mieć pod ręką karty do gry z wizerunkiem ulubionych bajek lub tematyczną talię do gry, na przykład
o przepisach kulinarnych.

Kiedy planowane jest spotkanie rodzinne lub towarzyskie, a nam zależy na zapewnieniu dobrego nastroju, warto przygotować zestaw gier.  A może organizujesz piknik ze znajomymi i chcecie się lepiej zintegrować?  Pasjans czy makao zawsze są dobrym rozwiązaniem, w dodatku talia kart nie zajmuje  dużo miejsca w torebce lub plecaku. W Fabryce Kart można zaprojektować karty do gry ze swoim wspólnym zdjęciem na odwrocie. Ale może warto poznać swoich znajomych jeszcze lepiej i zagrać z nimi w „Ego”? Jeśli odpoczywacie na kocu z rodziną, wybierzcie familijną wersję tej popularnej gry, a uda Wam się porozmawiać o sprawach, które uciekają w ciągu dnia. Z paczką znajomych warto pograć w Monopol, który – niezależnie od edycji gry – przynosi dużo śmiechu
i pokazuje, kto ma smykałkę do biznesów.

Gry pobudzają kreatywność, pomagają wypracować schematy współpracy w grupie, rozbudzają i rozładowują emocje. Warto zainwestować w rozbudowę kolekcji gier i spotykać się z najbliższymi na wspólne spędzanie czasu. To integruje, buduje więź i zacieśnia stosunki.

Gra zaprojektowana przez Ciebie

Fabryka Kart oferuje możliwość spersonalizowania ulubionej zabawy i wyprodukowania gry w dowolnej fabule i formie. Możliwość zajęcia się produkcją gry może być także ciekawym pomysłem na długą podróż, wypad za miasto lub po prostu dobrym pomysłem na niebanalny prezent. Zamówić można tylko wybrane elementy gry (na przykład karty lub opakowanie) albo całą grę planszową lub karcianą według własnego pomysłu. Fabryka Kart oferuje pomoc na każdym etapie produkcji gry według Twojego pomysłu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here