Orange Flex

Orange Flex to elastyczne rozwiązanie, które łączy najlepsze cechy abonamentu i oferty na kartę. Usługi, z których korzystasz, kontrolujesz za pomocą aplikacji mobilnej – możesz je swobodnie modyfikować. Dołącz do Orange Flex a następnie zaproś znajomych i odbierz bonus w wysokości 50 zł.

Orange Flex to oferta Planu komórkowego w aplikacji, stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie swobodę i niezależność. Swoją ofertą zarządzasz całkowicie za pomocą aplikacji mobilnej. Po rejestracji konta, jedno kliknięcie wystarczy, by wybrać Plan, z którego chcesz korzystać – do wyboru masz cztery Plany, które różnią się wielkością paczki danych: 15 GB za 25 zł, 30 GB za 30zł , 50 GB za 50 zł lub 100 GB za 80 zł. Wszystkie Plany obejmują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Raz w miesiącu możesz zwiększyć lub zmniejszyć swój Plan w zależnośći od potrzeb.

W Orange Flex możesz także do woli korzystać z popularnych komunikatorów i mediów społecznościowych, nie przejmując się zużyciem danych. Dzięki usłudze Social Pass masz nieograniczony transfer danych na korzystanie m.in. z  Facebooka, Messengera, Instagrama, TikToka, Whatsappa, Twittera, Snapchata. Z kolei dzięki dodatkowym usługom Music Pass,Video Pass i Game Pass będziesz mógł korzystać z najpopularniejszych serwisów streamingujących muzykę i wideo  oraz portale dla graczy bez obaw o uciekające GB.

Aby dołączyć do oferty, pobierz aplikację Orange Flex ze sklepu App Store lub Google Play, wybierz interesujący Cię Plan i zarejestruj konto. Wszystkich formalności dokonasz za pośrednictwem aplikacji bez konieczności wychodzenia z domu Za wszystkie usługi możesz zapłacić za pomocą szybkich płatności BLIK lub karty płatniczej, którą podepniesz pod aplikację Orange Flex. Błyskawicznie i wygodnie.

Orange Flex – polecaj i zarabiaj

Wszyscy nowi i obecni użytkownicy Orange Flex mogą korzystać z programu „Polecaj – zarabiaj”. Wystarczy, że zachęcisz swojego znajomego, by zaczął korzystać z elastycznej oferty Orange Flex – w zamian otrzymasz 50 zł. Co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus od Orange? To nic skomplikowanego. W aplikacji Orange Flex znajdziesz indywidualny kod polecający – możesz z niego skorzystać wiele razy. Udostępnij go Twojemu znajomemu, aby podał go w trakcie aktywacji. Jeżeli osoba, której poleciłeś Orange Flex, aktywuję ofertę, po miesiący otrzymacie po 50 zł.  Bonusy otrzymane za polecenia, gromadzone są w skarbonce, która znajdziesz w aplikacji Orange Flex. Środki mogą zostać zwrócone na kartę, którą podpiąłeś w aplikacji lub wykorzystane na opłacenie Twoich usług we Flexie.

Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj. Ciesz się elastyczną ofertą, polecaj i zarabiaj!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here