Obrazy w ramie to klasyczne rozwiązanie, które wyraźnie akcentuje zawieszoną na ścianie dekorację. Taka forma oprawy doskonale łączy się z meblami w stylu nowoczesnym czy loftowym. Odnajduje się również z tradycyjnym wyposażeniem, utrzymanym w ciemnobrązowej tonacji. Zobacz, które obrazy w czarnej ramie najlepiej wpisują się we współczesne trendy.

Ikona secesji

Gustava Klimta zna każdy miłośnik secesji. Teraz jedną z jego najsłynniejszych prac możesz powiesić w zaciszu własnego domu. Obrazy w ramie mają tę zaletę, że prezentują się bardziej wyraziście, szybciej wpadając w oko i odcinając się od jasnego tła ściany. Dzięki tej dekoracji można łatwo odmienić wygląd pomieszczenia. Nie potrzeba żadnych mokrych ani skomplikowanych prac, aby ściana zyskała nowe oblicze. Szeroki wybór obrazów w secesyjnym stylu znajdziesz w sklepie DecorMint https://www.decormint.com/pl/obrazy-w-ramie.

Ikona secesji

Abstrakcyjny obraz w czarnej ramie

Jeśli cenisz sobie abstrakcję, nowoczesne obrazy w ramach utrzymane w tej stylistyce na pewno przypadną Ci do gustu. Dekoracja Proste linie w wyrazistych kolorach na jasnym tle jest mniej oczywista. Ma spory wydźwięk artystyczny. Jest też świetnym nośnikiem barw we wnętrzu. Przecinające się linie o różnych szerokościach dla każdego będą znaczyć co innego. Dlatego też są tak fascynujące i niebanalne. Pasują znakomicie do wnętrza nowoczesnego czy minimalistycznego.

Abstrakcyjny obraz w czarnej ramie

Przysmak świata

Kto powiedział, że w ramie umieszczać można tylko sztukę przez wielkie „S”? Żeby nie było zbyt poważnie, możesz wybrać obraz w ramie, wewnątrz którego widnieje smakowity kawałek pizzy. Wszyscy kochamy pizzę, a pizza to wie i nam to odwzajemnia. Odrobina humoru jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła!

Nowoczesne obrazy w ramach w klimacie retro

Nowoczesne obrazy w ramach w klimacie retro

Obrazy w czarnej ramie wielu osobom kojarzą się ze stylem retro. Ilustracja – vinyl na jasnym tle przedstawiająca oszczędną w formie grafikę z płytą gramofonową świetnie podkreśli charakter pomieszczenia. Żaden z odwiedzających Twój dom nie będzie miał wątpliwości, że to właśnie ten pokój rozbrzmiewa muzyką z czarnego krążka. Ciemna rama będzie znakomicie współgrać z retro meblami, ustawionym sprzętem hi-fi, półką gęsto zastawioną płytami oraz innymi detalami wnętrza.

Obrazy w ramie z motywem natury – piękno i prostota

Obrazy w ramie z motywem natury – piękno i prostota

Piękny obraz Łódka na Jeziorze Braies w Górach Dolomitach, Włochy ukazuje pejzaż w Dolomitach. Dzięki czarnej ramie prezentuje się niczym pamiątka z podróży. Zamknięty kadr sprawia, że chciałoby się wrócić do tego bajecznego miejsca na ziemi. Dla tych, którzy nigdy w nim nie byli stanowi nie lada zachętę do odkrywania najwspanialszych zakątków Europy.

Eksploracja świata w kolorze

Eksploracja świata w kolorze

Skoro już jesteśmy przy podróżach, prawdziwą zachętą do eksploracji Europy i świata będzie Mapa z napisem „Explore” – róż i fiolet. Intensywne kolory świetnie wyglądają na ścianie. Wystarczy przyjrzeć się detalom, by dostrzec barwny wir, który wciąga niczym podróż. Całości dopełnia czarna rama, która wzmacnia wydźwięk dekoracji.

Obrazy w czarnej ramie poświęcone muzykom

Obrazy w czarnej ramie poświęcone muzykom

Fanom zespołu Queen i Davida Bowiego wystarczy jeden rzut oka na ten obraz, aby domyślić się, o jaką udaną współpracę artystyczną chodzi. Obraz Queen – „Under pressure” wprowadza do wnętrza ekspresję, mocne barwy i ciekawy klimat. Gratka dla miłośników muzyki przełomu lat 70. i 80.

Król włoskiej kuchni

Król włoskiej kuchni

Nie tylko Włosi kochają makarony. Jeśli Ty też gotujesz go, kiedy tylko możesz, dekoracja z rodzajami tego smakołyku na pewno ociepli Twoją kuchnię. Nowoczesne obrazy w ramach tego typu mają wyrazisty charakter. Ciemna oprawa ładnie koresponduje z intensywnie żółtymi ikonami makaronu. Obraz w tej stylistyce jest nie tylko praktyczną ściągawką dla fanów włoskiej kuchni, ale także miłą dla oka dekoracją. Będzie pasować niemal do każdego wystroju kuchennego, choć w loftowym wnętrzu sprawdzi się najlepiej.

Drukarska inspiracja

Drukarska inspiracja

Obraz w sam raz dla grafików. Główny element dekoracji w postaci roweru utrzymano w konwencji rozdzielenia kolorów CMYK (odpowiadających barwom farb drukarskich: C – cyan, M – magenta, Y- yellow, K – black). Obraz świetnie sprawdzi się jako pomysł na prezent z okazji urodzin czy na parapetówkę nie tylko dla grafika, ale też drukarza czy miłośnika dwóch kółek.

przed i po

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here