Objętość włosów

Wiele kobie zastanawia się w jaki sposób dodać objętości swoim włosom. Nie jest to proste, zwłaszcza, kiedy nie mamy żadnej wiedzy na ten temat.

Dobrze jest poczytać opinie w Internecie, żeby dowiedzieć się jak inni poradzili sobie z problemem rzadkich włosów. Własnie najczęściej ich posiadaczki, chcą, żeby było one gęstsze. Kobiety, które posiadają gęste i grube włosy, zazwyczaj chcą je wygładzić. Zbyt dużo włosów potrafi być uciążliwe i niewygodne, zwłaszcza jeśli chodzi o ich mycie oraz suszenie. Czesanie też nie jest najłatwiejsze. W przypadku gęstych włosów, niektóre fryzury stają się problemowe do wykonania.

Jak zwiększyć objętość włosów, bezinwazyjnych metod, takich jak przeszczepy. Dobrze jest udać się na wizytę do trychologa, który oceni stan skóry głowy i podpowie, jakie metody można stosować. Nie zawsze to, co zadziałało u koleżanki, może być dobre w naszym przypadku. Różnimy się właściwie wszystkim, dlatego różne metody mogą mieć różne działanie i odmienny rezultat. Dobrze jest rozumieć. Warto pić napar z pokrzywy. Ma on wiele witamin, których potrzebuje nasz organizm, dzięki temu ożywimy nasze ciało od środka. niektórzy przyjmują witaminy w kapsułkach. Oczywiście można to robić. Znacznie lepsze jednak może się okazać picie skrzypu polnego, nazbieranego własnoręcznie. Przygotowywanie samodzielne mikstur, może mieć zbawienne działanie na nasze włosy i paznokcie.

W drogeriach dostępnych jest wiele masek i odżywek, obiecując spektakularną objętość. Często jednak są to czcze obietnice, a po zastosowaniu specyfiku, nie widzimy żadnej poprawy. Dodatkowo na niekorzyść takich preparatów działa fakt, że obciążają nasz budżet i włosy. Im więcej preparatów na włosach, tym bardziej stają się one obciążone i nieposłuszne. Trudno je również ułożyć. Niektóre kosmyki mniej, a niektóre bardziej tolerują silikony czy inne dodatki, jakie są w szamponach i maskach.

Warto podchodzić z rozsądkiem do pielęgnacji włosów i używać tyle preparatów, ile są one w stanie znieść. Nie zawsze łatwo to oszacować. Zwykle jednak włosy dadzą nam sygnały na przykład przesuszeniem i wypadaniem czy rozdwajaniem końcówek.

www.genotype.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here