Niezobowiązujące prezenty najczęściej ofiarowuje się osobom, z którymi nie utrzymuje się zażyłych relacji, np. szefowi, koledze lub koleżance z pracy. Imieniny szefa to często duży problem, bo pracownicy nie wiedzą jaki upominek wypada mu ofiarować. Aby uniknąć podtekstów i niezręcznych sytuacji, najlepiej dawać takie prezenty, jak: sprzęt i akcesoria biurowe, użyteczny gadżet w postaci breloka czy butelka dobrego alkoholu bądź szklana karafka na procentowe trunki.

Elegancki prezent dla szefa

Praktyczne prezenty dla szefa to np.: eleganckie i skórzane wizytowniki, organizery czy etui na długopisy. Przedmioty wykonane z naturalnej skóry, np. cielęcej, gwarantują trwałość i wyglądają bardzo profesjonalnie. Przydatnym i gustownym prezentem imieninowym będzie również poręczna zamykana teczka. Tego typu dodatek idealnie sprawdza się na spotkaniach biznesowych lub w codziennej pracy. Elegancka i wykonana z dobrej jakości skóry teczka, pomieści wszystkie niezbędne dokumenty oraz podkreśli profesjonalizm jej posiadacza.

Uniwersalnym prezentem dla szefa będzie butelka dobrego alkoholu, np. whisky czy koniaku. Oryginalnym upominkiem imieninowym jest również starannie wykonana, szklana karafka na procentowe trunki. Przedmiot można kupić w różnych kształtach. Dodatkowym atutem prezentu jest możliwość wygrawerowania na butelce życzeń imieninowych z przykładowym podpisem: „od pracowników firmy”.

Prezent dla koleżanki lub kolegi z pracy

Współpracownikom na imieniny, zwłaszcza jeśli pracują w biurze, można ofiarować elegancki przybornik. Przydatne akcesorium, w zależności od zestawu, zwiera w sobie, np.: podstawki na dokumenty, miejsce na notes, małe kartki samoprzylepne, pióro bądź długopisy. Przyborniki robione są z różnych materiałów. Najbardziej eleganckie z nich, wykonane są z drewna, metalu, a nawet srebra.

Niezobowiązującym prezentem dla koleżanki bądź kolegi z pracy będzie brelok, na którym można wygrawerować autorską dedykację. Przydatny przedmiot, np. z logiem firmy, utrudni zgubienie kluczy od biura, pokoju rekrutacyjnego czy służbowego samochodu, ponadto stanowi oryginalny gadżet. Brelok wykonany z dobrej jakości skóry idealnie komponuje się z oficjalnym uniformem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here