Spożywanie alkoholu jest dość popularne w naszym kraju. O ile młodzi ludzie lubią spotkać się w gronie znajomych i raczyć się kolorowymi drinkami lub piwami rzemieślniczymi, tak starsi zdecydowanie bardziej gustują przede wszystkim w wódce. Od kilku lat do łask wróciły też staropolskie nalewki wykonywane także w domowych zaciszach według starodawnych receptur. Nalewka malinowa – właściwości lecznicze tej jakże smacznej nalewki są często niedoceniane. A w przypadku przeziębienia zamiast od razu faszerować się antybiotykami, warto wypić kieliszek lub dwa nalewki malinowej, która jest ogromną dawką witaminy C, działa rozgrzewająco i napotnie i w przeciągu jednej nocy powinna postawić nas na nogi!
Kiedy decydujemy się z partnerem na dziecko rzadko kiedy myślimy o konflikcie serologicznym. Niestety nie można lekceważyć tego problemu. Konflikt serologiczny – kiedy pojawia się ryzyko? Kiedy krew matki ma czynnik Rh- a ojca Rh+ może wystąpić problem skutkujący u dziecka anemią, żółtaczką lub nawet obumarciem. Na szczęście w dzisiejszych czasach medycyna potrafi nie dopuścić do powstania konfliktu serologicznego.
Wakacje to długo wyczekiwany przez wszystkich czas, kiedy wreszcie można spędzać więcej czasu na dworze, oddawać się upragnionym sportom lub godzinami wylegiwać pod parasolem. Niestety dla wielu osób gorące dni oznaczają znaczne kłopoty ze wzmożonym poceniem. Tabletki na pocenie – czy są skuteczne i bezpieczne? Na szczęście coraz więcej tabletek na pocenie jest nie tylko skutecznych, ale i bezpiecznych dla zdrowia, ale zanim dokonamy zakupu- skonsultujmy nasz problem z lekarzem.

www.miedzyrzecka.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here