Marzy Ci się najnowszy telewizor Samsung albo Sony? Dysponując takim budżetem, możemy wybierać spośród najlepszych modeli – o dużej przekątnej, świetnej jakości obrazie i dźwięku, rozbudowanym Smart TV. W czołówce znajduje się m.in. Samsung QLED TV, LG OLED, ale i inne. Oto polecane przez nas 4 modele do 10 000 złotych.

Świat elektroniki pędzi do przodu i trudno za nim nadążyć. Jeśli nie wiesz, jaki telewizor kupić – podoba Ci się najnowszy telewizor Samsung, ale zwracasz uwagę też na Panasonica – zobacz nasze zestawienie. Sprawdziliśmy, co można kupić za około 10 tysięcy złotych – poniżej nasz TOP 4. Samsung QLED TV to nasza pierwsza propozycja.

Telewizor Samsung QLED TV

Patrzysz na najnowszy telewizor Samsung i myślisz, że to właśnie jest jakość, której szukasz? Zwróć uwagę na 65-calowy model QLED QE65Q7C w formacie UHD/4K. Ujrzysz pełen zakres kolorów, wprost nieporównywalny, świetny kontrast, wrażenie głębi, najdrobniejsze detale. Procesor Q Engine zapewnia sprawną pracę, czyli idealny obraz. Działa szybciej niż inne silniki optymalizujące, błyskawicznie optymalizuje jakość obrazu.

Telewizor LG OLED65B7V

LG zwraca uwagę już designem – smukła obudowa robi wrażenie. Dzięki temu można telewizor dopasować idealnie do każdego wnętrza, a będzie prezentował się jak dzieło sztuki. Jednak wydając 10 tysięcy złotych, oczekujemy też doskonałych parametrów. Ten 65-calowy model to OLED 4K, a to – podobnie jak Samsung QLED TV – synonim wysokiej jakości.

W modelu zastosowano wiele nowoczesnych technologii, m.in. przyciemniania pikseli, co zapewnia doskonałą czerń i nieskończony współczynnik kontrastu. Zarówno obraz, jak i dźwięk są tak dobre, że można odnieść wrażenie, że jest się w sali kinowej!

Telewizor SONY KD-65XE9005

Ten model Sony, podobnie jak zaprezentowany powyżej Samsung QLED TV, ma 65 cali. Wspaniały kontrast idzie w parze z jakością obrazu, ale użytkownicy cenią też ten model jako źródło rozrywki w formacie 4K HDR. Mocny procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ i najnowsza technologia X-tended Dynamic Range PRO gwarantuje dobre odwzorowanie szczegółów. Elegancka obudowa sprawi zaś, że Sony dobrze się prezentuje w każdym wnętrzu. Za model ten zapłacimy zaś około 8500 zł.

Telewizor PANASONIC OLED TX-55EZ950E

55-calowy Panasonic w formacie UHD/4K to świetna opcja dla poszukujących dobrego sprzętu do salonu. Nieco mniejszy niż wspomniany wyżej telewizor Samsung QLED TV, też jest wart uwagi. Telewizory 4K PRO HDR gwarantują wysoką jakość obrazu, a nowatorski procesor Studio Colour HCX2 z profesjonalną technologią zarządzania kolorem i najnowszej generacji panel OLED sprawia, że żaden szczegół oglądanego programu czy filmu nie umknie Twej uwadze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here