Możliwości jakie daje nam internet?

Świat zmienia się w błyskawicznym tempie. Rozwój technologii jest ogromny. Zwłaszcza ostatnie dwadzieścia lat to ogromny postęp technologiczny. Wszystko oczywiście dzięki internetowi. W dzisiejszych czasach aż trudno sobie wyobrazić życie bez dostępu do sieci.

Trudni w to uwierzyć, ale jeszcze 20 -25 lat temu bardzo wielu ludzi zadawało sobie pytanie co to jest internet? Trudno w to uwierzyć, ale taka jest prawda. Dziś niemal niemożliwe jest, aby spotkać na swojej drodze osobę, która z sieci nie korzysta. Dostęp do internetu stał się powszechny. To już nie tylko komputery, ale i urządzenia mobilne takie jak telefony czy tablety. Czy ktoś jeszcze pamięta kawiarenki internetowe? A pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu dla wielu ludzi to była jedyna możliwość skorzystania z internetu.

Internet sprawił, że świat stał się globalną wioską. Można śmiało powiedzieć, że odległości przestały mieć znaczenie. Nie ma już znaczenia czy ktoś mieszka w Warszawie czy Nowym Jorku. Internet daje nam możliwość komunikacji na żywo. Dotyczy to zarówno przesyłania wiadomości tekstowych, głosowych jak i obrazu video. Internet wpłyną tym samym także na rynek praca. Coś takiego jak praca zdalna jeszcze kilka lat temu niemal nie istniała. Dziś to popularna forma praca i co ważne, wciąż nabiera na popularności.

Internet to oczywiście także rozwój nauki. Wszystko dzięki wspomnianej komunikacji. Dziś naukowcy mogą wymieniać się swoimi teoriami, pomysłami i wynikami badań niemal natychmiast. A to dopiero początek, postęp technologiczny wciąż trwa.

www.kobietaimoda.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo będzie?
Następny artykułCo chcesz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here