Przeglądając kolorowe magazyny inspirujemy się zdjęciami szczupłych i długowłosych modelek o idealnej cerze bez zmarszczek. Ich makijaż zawsze jest nieskazitelny- pięknie wykonturowana twarz, gruba firanka rzęs, idealne brwi i pełne usta. Czasem jest to naturalny wygląd, ale w większości taki efekt na twarzy uzyskamy tylko za pomocą makijażu permanentnego. Makijaż permanentny | Na jak długo wystarcza? Choć nazwa sugerować powinna, ze makijaż permanentny zostanie z nami do końca życia- nic bardziej mylnego. Jak każdy inny pigment wpuszczany pod skórę także i makijaż permanentny traci na intensywności, blaknie, znikają jego kontury. Dlatego po wykonaniu tego makijażu, już po 4 tygodniach powinniśmy udać się na pierwszą poprawkę, aby wzmocnić kolor.
Kiedy nasze paznokcie stają się kruche i łamliwe zamiast biec po drogeryjne odżywki spróbujmy wykonać domowe odżywki do paznokci. Wystarczy wlać do miseczki trochę oliwy, dodać soku z cytryny i witaminę A + E, a następnie wcierać tę miksturę w paznokcie przez tydzień przed snem. Już po siedmiu dniach zauważymy jak twarde i mocne staną się nasze paznokcie.
Czytając kolejne artykuły na stronach internetowych czy w czasopismach dowiadujemy się o istnieniu coraz to nowych diet. Fakt, kiedy mamy łatwy dostęp do słodyczy i napojów gazowanych trudno jest powstrzymać się od ich kupienia, ale pamiętajmy- Dieta bez zasad? To bez sensu! Niestety, aby cieszyć się nienaganną figurą musimy postawić sobie choć drobne ograniczenia. Słodycze- owszem- ale raz w tygodniu. Cola- dobrze, ale tylko w weekend. W ten sposób nie zrezygnujemy z ulubionych smakołyków, a nasze ciało będzie wyglądało smukło.

www.istaszow.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here