Łóżko to miejsce fantazji

Kiedy jesteś z partnerem już jakiś czas, doskonale znacie swoje ciała, wiesz co on lubi i on wie co Ty lubisz. Nagle po jakimś czasie wkracza rutyna, ta sama gra wstępna, te same pozycje, nawet te same pory i dni tygodnia. Chciała byś jednak coś zmienić i nie wiesz jak zaskoczyć faceta w łóżku oraz kiedy? O to kilka pomysłów na to aby twój partner był mile zaskoczony.

Jednym z kluczowych warunków jakie powinny być zapewnione, to nastrój. Zadbaj o to, aby nikogo nie było, ani aby nikt nie przyszedł. Powiedz znajomym, że wyjeżdżacie i was nie będzie.

Następnie dowiedz się bądź zaobserwuj na jakie Panie zwraca uwagę. Czy to będzie klasyczna pokojówka bądź pielęgniarka, a może woli coś ostrzejszego jak czerwony lateks?

Przystrój sypialnie odpowiednio do przeprania, pokojówka nie ma porozrzucane płatki róż, natomiast czerwony lateks kajdanki i pejcze.

Mężczyzna lubi być wodzony, lecz nie za długo. Zadbaj o to aby miał siły oraz lampka ulubionego szampana doda odwagi nie tylko Tobie. Pamiętaj, że dla niego to też może być pierwszy raz.

Kiedy złowisz go w swoje „sidła”, przystąp do działania pewnie i z tupetem, jak byś już to robiła, jakby było to dla Ciebie naturalne. Wiele mężczyzn uwielbia zdecydowane partnerki w łóżku.

Pokaż jak bardzo seksowna jest zaprezentuj swoje atuty, ale daj się od razu dotknąć. Poczekaj, niech najpierw nacieszy oczy, później ciało.

Lubisz tańczyć ? Świetnie, powyginaj się, on tak lubi, mężczyźni to wzrokowcy, u nich nie tylko przez żołądek do serca.

Potańcz, pokaż swoje wspaniałe auty, dotknij jego ucha, pocałuj w policzek. Niby delikatnie, a zobaczysz jak rozbudzisz jego zmysły.

Możesz w tym czasie pytać się go troszczę rozpraszać, ale też nie za bardzo. Pytaj się czy to mu się podoba, czy już by chciał Cię dotknąć. Czy również ma taką samą ochotę jak Ty.

I Pamiętaj jak już zbliżycie się do siebie, Ty cały czas bądź stanowcza, aktywna, pokaż, że robisz to z miłości dla niego.

Po takim zaskoczeniu masz zagwarantowane , że w żadnym wypadku nie pójdzie „najadać się na mieście”.

www.zapasczasu.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here