Jest co świętować

Najpierw nowina, będzie dziecko! Później dziewięć miesięcy rośnie w brzuchu mamy, poród i jest na tym świecie. Liczymy pierwszy, drugi, dziewiąty miesiąc sprawdzając, czy dziecko rozwija się prawidłowo. I jest, skarb kończy roczek. Tak to już rok jak jest z nami i wypełnia życie rodziców oraz rodziny po same brzegi jakiekolwiek czasu.

Planowanie imprezy dla takiego malucha to nie lada wyzwanie, a jeszcze większym wyzwaniem jest kupno prezentu. Na laptopa jeszcze za mały, a na gryzaka już za duży. Więc co kupić na roczek ?

Pierwszą cenną wskazówką będzie zapytanie się rodziców co potrzebuje ich dziecko. Taki sposób planowania prezentów staje się bardzo modne, ponieważ eliminuje nietrafione oraz zdublowane prezenty.

Drugim fajnym pomysłem, będzie zrzucenie się na jakiś droższy prezent z kim innym. To bardzo ekonomiczny pomysł. Zamiast kupować kolejnego pluszaka, być może warto złożyć się na nowe łóżko?

Pomysłów na prezenty na urodziny jest wiele. W zależności czy to jest dziewczynka czy chłopczyk, warto rozglądać się za prezentami „przydatnymi” czyli takimi, które będą w użytkowaniu bądź będą edukowały. Propozycjami takich prezentów mogą być:

– samochodzik, motor akumulatorowy;

– łóżeczko „Księżniczki”;

– interaktywne zabawki;

Z bardziej oryginalnych oprócz małego podarunku dobrym pomysłem będzie założenie konta oszczędnościowego dla dziecka.

Pomysłów jest wiele od ubranek po założenie lokaty. Warto jednak zawsze zapytać rodziców i upewnić się czy nasz wybór będzie tym preferowanym.

www.nagrodobiorcy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here