etui

Osoby kupujące markowy sprzęt, zwłaszcza warte kilka tysięcy złotych flagowe modele telefonów znanych producentów, niechętnie ubierają je w kolorowe pokrowce sylikonowe w cenie kilkanaście złotych za sztukę. Jeśli zależy Ci na znalezieniu eleganckiego etui Galaxy S20, dobrym pomysłem może być inwestycja w pokrowiec hybrydowy, stylowe etui skórzane czy designerską obudowę z elementami drewna lub metalu, które podkreślą wysublimowany charakter nowoczesnego sprzętu.

Zachowaj oryginalny wygląd telefonu

Dodatkowa ochrona w postaci dopasowanego modelu pokrowca na Galaxy S20 nie musi iść w parze z modyfikacją oryginalnego wyglądu smartfona. Najlepszym na to sposobem jest zakup transparentnego etui wykonanego z elastycznego tworzywa TPU. Taki pokrowiec jedynie w niewielkim stopniu wpływa na wygląd urządzenia, a znacząco poprawia bezpieczeństwo jego codziennego użytkowania. Elastyczne tworzywo zapewnia dobrą amortyzację, zmniejsza ryzyko porysowania obudowy czy jej wgniecenia, chroni przed zabrudzeniami i wilgocią, a dzięki antypoślizgowej powierzchni, zapewnia pewniejszy chwyt, tym samym zmniejszając prawdopodobieństwo wyślizgnięcia się telefonu z dłoni. Przezroczyste etui Galaxy S20 to minimalistyczne rozwiązania dla tych, którzy nie chcą ingerować w oryginalny wygląd telefonu, a jedynie zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jego obsługi.

Coś dla miłośników ciekawego designu

Jeśli zależy Ci nie tylko na bezpieczeństwie cennego sprzętu, ale również na jego nietuzinkowym wyglądzie, zamiast transparentnego modelu etui Galaxy S20, wybierz pokrowiec hybrydowy, łączący kilka materiałów o różnych właściwościach, skórzaną wsuwkę lub etui typu książeczkowego, które osłonią całą powierzchnię smartfona, ewentualnie niepowtarzalny model pokrowca wykonanego z takich materiałów jak naturalne drewno, super lekkie włókno węglowe czy wytrzymały metal. Tego typu obudowy do Galaxy S20 są nieco droższe, ale rekompensują to niezwykle atrakcyjnym wyglądem. Dzięki nim telefon staje się urządzeniem bardziej wyrafinowanym, doskonale chronionym, a przy tym wygodnym w codziennym użytkowaniu.

Duża popularność telefonów Samsung sprawia, że na rynku nie brakuje ciekawych wersji dedykowanych im pokrowców. Są to zarówno klasyczne nakładki, minimalistyczne bumpery czy transparentne osłonki, jak i pokrowce typu pełnego, takie jak wykonane z eleganckiej skóry naturalnej etui książeczkowe, typu flip czy wsuwki. Wybierz dopasowane etui Galaxy S20 i w ten prosty sposób chroń telefon przed szeregiem zagrożeń, pozostawiając bez zmian lub modyfikując jego oryginalny wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here