co warto czytac w internerie

Rozwój blogosfery sprawił, że ilość blogów jest niewyobrażalna. Dziś na papier, a dokładnie do sieci swoje myśli przelewać może każdy. Założenie bloga czy też konta publicznego w social mediach, na którym można dzielić się swoimi przemyśleniami, jest niezwykle łatwe i szybkie, a co najważniejsze bezpłatne. W związku z  tym na podjęcie tego kroku decyduje się coraz więcej osób. Pytaniem jest więc jakich blogerów warto obserwować w tej całej rzeszy osób piszących? Zapraszamy na subiektywny przegląd blogów, które warto czytać.

Blog dla oszczędnych

Blog Michała Szafrańskiego – jakoszczedzacpieniadze.pl to od lat jeden z lepszych w zakresie finansów i oszczędzania. Czytając jego notki, możecie dowiedzieć się jak zadbać o domowy budżet, wyjść z długów, odłożyć na emeryturę, zgromadzić i pomnożyć swoje oszczędności.

Modowe trendy

Blogów w branży fashion jest co niemiara, ale nasz wybór padł na zagraniczny blog Man Repeller prowadzony przez mieszkającą w Nowym Jorku Leonardę Medinę. Jej blog to humorystyczne, zdystansowane i intelektualne opowieści o modzie i nie tylko. Czytelnicy mają zagwarantowaną świetną zabawę oraz odkrywanie indywidualnego i mniej znanego trendu w modzie.

akie blogi warto czytac

Dla tych, co wolą nieco bardziej klasyczne klimaty polecamy bloga Kasi Tusk, który znajdziecie pod adresem makelifeeasier.pl. Jest to propozycja nie tylko dla fanów mody, ale i dla osób, które poszukują ciekawych przepisów kulinarnych.

A jeśli chodzi o gotowanie…

Najlepsze blogi o gotowaniu to naszym zdaniem Kwestia Smaku, gdzie znajdziecie przepisy kulinarne i apetyczne zdjęcia potraw oraz Moje Wypieki, czyli miejsce poświęcone wypiekom, słodkością i deserom. Uwierzcie nam, że na polecanych przez nas blogach o gotowaniu jest pysznie.

Co warto czytać?

O tym, co warto czytać w świecie rzeczywistym, można dowiedzieć się z bloga Czytam Recenzuje. Rafał, czyli autor od kilku już lat pisze o tym jakie książki warto, a jakie nie warto przeczytać. Na blogu można odnaleźć ciekawe, trafne i przemyślane recenzje, które na pewno podpowiedzą, jaką książkę wybrać na weekend czy na wakacje.

Podróże w blogosferze

Osoby, które lubią podróże nawet te palcem po mapie, koniecznie powinny zacząć obserwować blogi podróżnicze. W tej kategorii naszymi faworytami są: Busem przez świat i Where is Juli + Sam. Pierwszą propozycję znajdziecie pod adresem busemprzezswiat.pl, drugą pod whereisjuli.com

polecane blogi do czytania

Gadżetomania na blogu

Połączenie świetnego przeglądu gadżetów, ciepła i rodzicielstwa to blog Mamy Gadżety. Jest to kolejna pozycja na naszej liście blogów, które warto czytać. Teksty Marysi pisane są lekkim, przyjemnym językiem, który nie będzie straszny nawet tym, którzy na elektronice i innych technologiach się nie znają. Przeglądy gadżetów dla rodziców uzupełniane są inspirującymi tekstami na temat rodzicielstwa i wychowania.

Piękne wnętrza

Piękne wnętrza można odnaleźć na blogach o aranżacji wnętrz. Tutaj polecamy adres Savy Home, gdzie odnaleźć można minimalistyczne wnętrza i połączenie drewna bielą i kamieniem. Na uwagę zasługuje przepiękne zdjęcia, które skrada serce również tym zainteresowanym fotografią.

Lifestaylowo

Na koniec blogi, które możemy zaliczyć do tych z kategorii lifestylowych. Na naszej top liście blogów znajdują się Teksturalna, czyli blog o zaczynaniu od nowa, Wyrwane z kontekstu i StayFly, czyli blog o życiu w mieście i nie tylko.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here