Jazda Subaru Impreza jest spełnieniem marzeń każdego pasjonata wyścigów rajdowych. Uczestnik będzie miał możliwość sprawdzienia możliwości tego auta na profesjonalnym torze wyścigowym. Przejazd Monster Truckiem to natomiast rozrywka w iście amerykańskim stylu, a ojciec pokona piaszczystą trasę pełną wzniesień i zniszczonych aut.

Wyścigi rajdowe są sportem dla osób odważnych, nie bojących się ekstremalnych wrażeń. Gdy ojciec jest pasjonatem tego typu sportu, warto sprezentować mu takie doświadczenie, które zapamięta na długie lata.

Jazda Subaru Impreza na torze wyścigowym

Jazda Subaru Impreza po profesjonalnym torze wyścigowym jest idealnym prezentem dla fana wyścigów rajdowych. Ten złoto-niebieski pojazd jest jednym z najbardziej popularnych aut terenowych. Ogromna moc silnika (2,5l i 300 koni mechanicznych), niezwykła zwrotność oraz doskonała przyczepność tego samochodu do podłoża to tylko kilka z jego zalet. Nie ma więc lepszego podarunku dla ojca lub męża lubiącego mocne wrażenia niż jazda Subaru. Prezent ten jest realizowany m.in. w Poznaniu, Warszawie, Trójmieście i Toruniu. Na wstępnie tej niezwykłej atrakcji uczestnik jest zapoznawany z charakterystyką pojazdu oraz dostaje krótki wykład teoretyczny na temat stylu prowadzenia go. Następnie przejeżdża jedno okrążenie na fotelu pasażera z doświadczonym kierowcą rajdowym, który pokazuje mu, jak najlepiej obsługiwać tę maszynę. Ten wstęp świetnie przygotuje uczestnika do tego, aby zasiadł za kierownicą Subaru i sam pokonał wyznaczony odcinek trasy, która jest idealnie dostosowana do możliwości tego pojazdu. Prezent jest skierowany do wszystkich miłośników motoryzacji, tak więc idealnie nadaje się na dzień ojca lub wieczór kawalerski.

Przejazd Monster Truck na fotelu kierowcy 

Monster Truck wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i jest połączeniem klasycznego pick-upa z kołami od ciągnika. Dzięki temu zestawieniu jest on postrachem dróg, który jest w stanie miażdżyć wszystko na swej drodze, łącznie z innymi samochodami. Uczestnik zasiada na fotelu kierowcy i musi pokonać trasę bogatą w liczne wzniesienia oraz piaszczyste i błotniste tereny. Podczas tej przygody obok będzie czuwał instruktor, który na bieżąco będzie dawać mu wskazówki odnośnie przejazdu. Jest to więc niezwykła rozrywka w amerykańskim stylu. Jazda Monster Truckiem po bezdrożach jest odmianą wyścigów rajdowych, gdzie kierowca nie ma żadnych ograniczeń na trasie. To świetny prezent dla rozrywkowych ojców, którzy lubią nowe wyzwania i doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here