pralko suszarka

Pralka to urządzenie, które już dawno temu zadomowiło się w życiu każdego z nas. Pierzemy ubrania, pościel a nawet zabawki. Jednak nie wszyscy przekonani są do pralko-suszarki. Utarło się, że pralko-suszarki nie dbają w odpowiedni sposób o naszą odzież. Często słyszy się, że lepiej mieć oddzielnie oba urządzenia. Te czasy to już przeszłość. Nowoczesne pralko-suszarki z wielką troską zajmują się każdą, nawet najdelikatniejszą rzeczą. Urządzenie dwa w jednym sprawia, że mamy więcej miejsca. Na dodatek nie musimy potykać się co chwilę o wszędobylskie suszarki na pranie. Poniżej dwie bardzo ciekawe propozycje pralko-suszarek.

  • Samsung AddWash WD80K5A10OW
  • LG C4 slim F2J6HM1W
  • Którą pralko-suszarkę wybrać?

Samsung AddWash WD80K5A10OW

To pralko-suszarka, która pomieści aż 8 kg prania. Posiada szereg ciekawych innowacyjnych funkcji. Technologia Eco Bubble sprawi, że praktycznie każde pranie będzie odpowiednio czyste przy minimalnym zużyciu detergentu. Środek piorący zamieniany jest w pianę, dzięki czemu łatwiej wnika w materiał. Jeśli ubrania są naprawdę brudne, nie stanowi to żadnego problemu. Funkcja dodatkowej piany Bubble Soak poradzi sobie z opornymi plamami.

Samsung AddWash WD80K5A10OW potrafi odświeżyć i zdezynfekować ubranie bez użycia wody i środka chemicznego. Air Wash sprawia, że wystarczy podgrzane powietrze.

Silnik Digital Inverter to bardzo dobry wybór jeśli szukamy cichej i energooszczędnej pralko-suszarki, która będzie nam służyła przez długie lata. W razie usterki nie musimy dzwonić do fachowców.

Samsung AddWash WD80K5A10OW wyposażony został w system monitorowania Smart Check. Dzięki temu monitoruje występujące problemy i podaje gotowe rozwiązania w aplikacji na telefon. Zmniejsza to potrzebę zatrudniania fachowców do naprawy.

Pralko-suszarka Samsunga jest na tyle inteligentna, że sama poda nam informację dotyczącą tego, kiedy wyczyścić jej bęben. Eco czyszczenie bębna nie wymaga, żadnych dodatkowych detergentów. To kolejna funkcja pomagająca oszczędzać pieniądze.

LG C4 slim F2J6HM1W

To kolejne innowacyjne urządzenie od LG. Wyróżnia się zastosowaniem technologii 6 Motion. Dzięki niej każdy rodzaj prania jest odpowiednio traktowany. Bęben pralki wykonuje różnego rodzaju ruchy, dostosowując je do zawartości. Może: upuszczać, filtrować, intensywnie wykonywać połowę obrotu, obracać dookoła, rolować pranie lub je tylko kołysać.

W LG C4 slim F2J6HM1W zastosowano niezawodny silnik napędu bezpośredniego. Sprawia to, że pralko-suszarka pracuje bardzo cicho. Możemy włączyć ją o każdej porze bez obawy, że komuś będzie przeszkadzała.

Ten model LG wyróżnia się zastosowaniem technologii NFC. Dzięki temu, możemy wgrać bezpośrednio do pralko-suszarki nowo opracowane programy, prosto ze swojego smartfona. Każdego roku programy jak i aplikacja są aktualizowane, żeby wygodniej można było z nich korzystać. Wśród dodatkowych programów znajdziemy np. ubranka dziecięce lub pranie na zimno.

Pralka sama przeprowadza diagnostykę drobnych usterek, podając rozwiązania problemów.

Którą pralko-suszarkę wybrać?

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Samsung AddWash WD80K5A10OW ma większe gabaryty. Jeśli nie zależy nam na oszczędności miejsca będzie dobrym wyborem. Ma też dzięki temu możliwość zrobienia jednorazowo większego wsadu. Posiada też lepszą klasę energetyczną. LG C4 slim F2J6HM1W jest zaawansowany technologicznie. Możliwość pobierania przeróżnych programów prania i wgrywania ich w nasze urządzenie jest bardzo kuszące. Jeśli nasze ubrania wymagają specjalnego traktowania, będzie to strzał w dziesiątkę. Pralko-suszarka LG zajmuje też mniej miejsca, co przydaje się w małych przestrzeniach.

Więcej ciekawych rozwiązań i modeli pralko-suszarek na: https://www.oleole.pl/pralko-suszarki.bhtml

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here