Jak zdecydować się na zakup idealnego wózka dla dziecka

W momencie, gdy na świecie pojawia się dziecko, rodzice z reguły są przygotowani z wyprawką. Jednymi z najważniejszych rzeczy, które okazują się niezbędne dla malutkiego dziecka są: wózek dziecięcym łóżeczko oraz akcesoria pielęgnacyjne wraz z ubrankami. Rodzice decydujący się na konkretny produkt, zazwyczaj porównują szereg produktów, które mogą stać się najodpowiedniejsze dla malucha. Sprzedawcy oferują swoim klientom wiele artykułów pierwszej potrzeby, jednak duża część z nich okazuje się w ogóle nieprzydatna małemu dziecku. Artykuły niezbędne jak wózek czy łóżeczko powinny być bardzo dobrej jakości, ponieważ mają służyć na kilka dobrych lat lub dłużej.

Wielofunkcyjny holenderski wózek Mutsy I2 jest wózkiem z wyższej półki, dla wymagających rodziców, do którego można wpiąć fotelik samochodowy. Jest to wózek praktyczny, który zabiera niezwykle mało miejsca po złożeniu. Wózek Mutsy można składać z siedziskiem, co jest niezwykle wygodne, sposób ten to zaoszczędzenie cennego czasu i wygoda.

Gondola wózka Mutsy I2 jest dość szeroka oraz wygodna dla noworodka i większego dziecka, odkrywana siatka, znajdująca się w daszku wózka zapewniają dziecku odpowiednią wentylację. Siatka ta spełnia również rolę okienka dla rodzica, który widzi swoje dziecko. Siatka ta znajduję się również w wersji spacerowej, dodatkowo budka jest odpowiednio przedłużana, co ochroni dziecko przed nadmiernym słońcem. Wózek Mutsy I2 wyposażony jest także w ochraniającą moskitierę.

Spacerówka wózka ma kształt kubełkowy, i jest regulowana, może być montowana przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Wózek można z łatwością zablokować, za pomocą hamulca nożnego. Pałąk bezpieczeństwa w spacerówce jest elastyczny, który łatwo wypiąć, bez konieczności dźwigania dziecka do góry. Tapicerka wózka nadaje się do ściągnięcia i prania w pralce, do wyboru są 4 rodzaje tapicerek:

  1. Pure (składająca się z miękkich materiałów i 100% bawełny),
  2. Urban Nomad (obejmująca nowoczesny design),
  3. Heritage (składająca się z ekskluzywnych materiałów w stonowanej kolorystyce)
  4. Farmer (wełna, juta, gruba włóczka).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here