Jak sprawić, by facet zatęsknił?

Co zrobić żeby facet zatęsknił? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Nie wiedzieć czemu pomimo starań, mężczyźnie nie jest śpieszno do dzwonienia, wysyłania wiadomości. Zajmuje się swoimi sprawami a kobieta czeka na odzew, przejaw tęsknoty. Często wywołuje to poczucie zniechęcenia, być może frustrację. Kobiety pragną kontaktu a z drugiej strony jest cisza. Jak rozwiązać ten problem. Co zrobić żeby facet zatęsknił za tobą?
Po pierwsze się nie narzucać. Być może cisza jest efektem ucieczki, potrzeby spokoju. Jeśli jesteś zbyt nachalna, oczekujesz kontaktu non stop, nie dajesz mu się skupić na własnych sprawach, chcesz się widywać codziennie bez względu na inne okoliczności to zatrzymaj się. Brak kontaktu ze strony mężczyzny to prawdopodobnie próba ucieczki od nachalności. On nie ma czasu zatęsknić, bo jesteś wszędzie.
Kolejna sprawa to sprawienie by we dwójkę dobrze się bawić. Zaskocz go nowym pomysłem, może jakieś wyjście. Daj się poznać, ale nikogo nie udawaj. Spraw by czuł się dobrze w twoim towarzystwie, pamiętał wasze spotkania. Pamiętaj by mieć czas dla siebie, rozwijaj swoje pasje hobby. Dzięki temu pokażesz, że nie skupiasz się na osaczaniu go ale masz swoje plany. Mężczyzna będzie czuł się przy tobie swobodnie.
Nie ma jednej złotej zasady ale powyższe rady na pewno ułatwią odpowiedź na postawione pytania. Oczywiście są także i faceci, którym może nie zależeć na tej znajomości. W tym wypadku nie oczekuj cudów na siłę, ale pozwól by wszystko przeminęło, a ty byś mogła zająć się innymi sprawami.

www.chilimy.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here