Jak działa program PAYBACK?

0
1446

Wiele sklepów oferuje swoim klientom dodatkowe profity podczas każdych zakupów. Dzięki temu mogą oni zbierać punkty, naklejki lub stemple, a następnie wymieniać je na nagrody rzeczowe lub kody, którymi płacą za kolejne zakupy. Niektóre sklepy oferują nieco bardziej złożone rozwiązania, jakim jest na przykład program PAYBACK.

Z programu PAYBACK możemy skorzystać w wielu placówkach, w tym między innymi w sklepach Kaufland. Dołączenie do niego jest niezwykle proste. Dowiedz się zatem jak to zrobić i jakie korzyści płyną z uczestnictwa w nim.

Załóż kartę PAYBACK i korzystaj z jej możliwości

Trudno znaleźć dziś sklep, który nie oferuje jakiegokolwiek programu lojalnościowego dla swoich stałych klientów. O ile z niektórych z nich korzystamy jedynie od czasu do czasu, o tyle z takiego programu, jakim jest PAYBACK możemy korzystać w czasie każdych zakupów w sieci sklepów Kaufland. Aby stać się posiadaczem karty PAYBACK wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny (możemy wziąć go w wersji papierowej ze sklepu lub pobrać go on-line) i wrzucić do specjalnie oznaczonej skrzynki lub odesłać przez stronę internetową. Od tego momentu możemy już w pełni korzystać z profitów, jakie daje nam powyższa karta. Oto kilka z nich:

  • Zgromadzone na karcie punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe. 
  • Punktami możesz także zapłacić za kolejne zakupy. 
  • Możesz je wykorzystać u partnerów programu, np. na niektórych stacjach benzynowych czy w kinach. 
  • Dzięki korzystaniu z karty dostajesz również specjalne kupony promocyjne, które możesz wykorzystać w czasie kolejnych wizyt w sklepie. 

Gdzie i kiedy używać karty PAYBACK?

Korzystanie z karty PAYBACK jest równie proste, jak samo dołączenie do programu. Wystarczy tylko pamiętać, aby zarejestrować daną kartę, bo właśnie wtedy możliwe jest prawidłowe zbieranie punktów oraz dostęp do nich, także w przypadku utraty karty. Rejestracja karty także ułatwia dostęp do jej historii i pełną możliwość korzystania z konta na stronie PAYBACK lub w dedykowanej aplikacji. Zarejestrowaną kartę warto mieć przy sobie i okazywać ją kasjerowi w czasie płacenia za zakupy – wtedy po zakończonej transakcji punkty trafią na nasze konto, a my otrzymamy specjalne eKupony. Z programu możemy korzystać w czasie zakupów w wielu sklepach, które honorują tego typu karty. Dzięki temu, nim się obejrzymy na naszym koncie liczba punktów będzie sukcesywnie wzrastać, a my będziemy mogli do woli wybierać w nagrodach lub kuponach na kolejne zakupy, które z pewnością wykorzystamy już w najbliższym czasie. 

Szczegóły na stronie: https://www.kaufland.pl/PAYBACK/payback.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here