Gadżety reklamowe z nadrukiem dla ciebie i twojej firmy

Wszyscy wiemy, jak ważna jest reklama marki osobistej lub firmy. Nie bez powodu przecież wzięło się określenie ‘reklama dźwignią handlu’. Reklama może przybrać różne oblicza, a jednym z nich są oryginalne i spersonalizowane gadżety reklamowe. Materiały promocyjne są nie tylko bardzo funkcjonalne i przydatne, ale też przypominają użytkownikom o twojej firmie i twoim produkcie. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się tego typu gadżety. Do najpopularniejszych należą koszulki, kubki, smycze na klucze, czy pendrive. Są to akcesoria, których używa i potrzebuje każdy – a jeśli oznakowane będą twoim logotypem, to twoja marka/firma będzie lepiej rozpoznawalna. Gadżety reklamowe z nadrukiem firmowym są też łatwym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów i pozyskania kontaktów (np. na targach). Nie masz jeszcze spersonalizowanych materiałów promocyjnych? Najwyższy czas to zmienić!

Nie tylko ładne, ale też praktyczne – gadżety reklamowe dla twojej firmy

Czym powinien charakteryzować się idealny gadżet reklamowy, który ‘dobrze się sprzeda’? Przede wszystkim musimy pamiętać o funkcjonalności. Chodzi nam przecież o to, aby potencjalny klient korzystał z naszego gadżetu, nosił go ze sobą i pokazywał innym ludziom. Atrakcyjny gadżet reklamowy musi być więc przydatny dla konsumenta, ale też powinien dobrze się prezentować. Musi więc był funkcjonalny i przyjemny dla oka – proste? Proste!

Najpopularniejsze gadżety reklamowe – sprawdź co najlepiej się sprzedaje!

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Rekruci bardzo często na swoich rozmowach wręczają kandydatom długopis i proszą ich, żeby przekonali ich do kupna tego przedmiotu. Jest to bardzo skuteczny przekaźnik reklamowy – bo pomyśl sobie – długopis jest narzędziem, które możemy spotkać wszędzie. W szkole, pracy, w sklepie, u lekarza – wszyscy używają długopisów. Te, jak na złość bardzo często ‘się gubią’ dlatego wciąż potrzebujemy nowych. Długopisy firmowe mogą mieć różną formę i fakturę – nie muszą być nudne! Twoi klienci, kimkolwiek są – potrzebują długopisu. Na długopisie firmowym można umieścić logo twojej firmy, dodać hasło przewodnie – pomimo niewielkiej powierzchni, mamy tutaj mnóstwo możliwości.

Firmowe smycze z nadrukiem

Innym, równie popularnym firmowym gadżetem reklamowym są smycze. Służą do noszenia kluczy lub identyfikatorów. Smycze mogą mieć dowolny kolor, fakturę oraz szerokość – w zależności od naszych upodobań, możemy wybrać najlepszy model dla nas.

Kubki firmowe z nadrukiem

Wśród ‘top of the top’ gadżetów z nadrukiem znajdują się również kubki ceramiczne, które cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród konsumentów. Są one bardzo dobrym materiałem promocyjnym, który można rozesłać wśród klientów i pracowników – wtedy każdy łyk kawy, będzie się kojarzył wszystkim z twoją firmą.

Koszulki z firmowym nadrukiem

Kolejnym gadżetem reklamowym, które idealnie spełniają swoją rolę są koszulki z nadrukiem oraz inne  tekstylia. Najlepiej sprawdzają się koszulki w standardowym kroju – w formie t-shirtów. Takie koszulki nosimy najczęściej, dlatego jeśli planujesz taką inwestycję, to nie szalej z ich wyglądem – mają się przede wszystkim dobrze nosić.

Nowoczesne spojrzenie na gadżety reklamowe – czyli co warto wybrać?

Coraz więcej firm, decyduje się na inwestycję w elektroniczne gadżety. Często wiążą się one z profilem działalności – na przykład przedsiębiorstwa z branży IT oferują gadżety ściśle z nią związane – np. powerbanki, pamięci usb czy myszki bezprzewodowe. Popularne są również głośniki bezprzewodowe z firmowym nadrukiem oraz długopisy tupu touch przeznaczone do smartfonów. Tak naprawdę, mamy nieograniczone możliwości – możemy spersonalizować dosłownie wszystko!

Gadżety z nadrukiem – twój sposób na reklamę

Jak widzicie, oferta gadżetów reklamowych z nadrukiem jest bardzo szeroka – jest w czym wybierać, bez względu na to, jaką gotówką dysponujesz. Jeśli obawiasz się większej inwestycji, zacznij od najtańszych produktów. Długopisy, ołówki czy kalendarze z pewnością na początek wystarczą. Warto jednak zastanowić się, jakie gadżety wpiszą się w oczekiwania naszych klientów – żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto.

Sprawdź ofertę gadżetów reklamowych dla firm i nie tylko – https://globalgift.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here